Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Powrót wielkoszlemowych emocji na specjalnych kanałach Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2Drukuj

Kanały Tenis Premium (HD)Już dzisiaj rozpoczyna się US Open – czwarty i ostatni w tegorocznym kalendarzu turniej zaliczany do Wielkiego Szlema – najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych. Dzięki specjalnie stworzonym kanałom premium fani tenisa będą mogli śledzić rozgrywki US Open przez 24 godziny na dobę, na żywo, w jakości HD oraz bez reklam, a także oglądać powtórki najciekawszych i najbardziej emocjonujących meczów.

Na przełomie sierpnia i września oczy całego tenisowego świata zwrócone są na Nowy Jork. Wszystko za sprawą US Open, który odbywa się w Stanach Zjednoczonych nieprzerwanie od 1881 roku i może pochwalić się największą liczbą rozegranych edycji. Wśród mężczyzn faworytami są Roger Federer i Rafael Nadal. Wśród kobiet eksperci wymieniają np. niespodziewaną triumfatorkę French Open, 19-letnią Jelenę Ostapenko oraz zwyciężczynię Wimbledonu Garbine Muguruzę. Polscy fani liczą na dobre występy Agnieszki Radwańskiej, Magdy Linette oraz mistrzów Wimbledonu w grze deblowej Łukasza Kubota i Brazylijczyka Marcelo Melo. Stawka rywalizacji jest naprawdę wysoka – pula nagród wyniesie aż 50 mln dolarów. To aż 10 procent więcej niż przed rokiem, co będzie stanowić rekord w Wielkim Szlemie.

Powstały w rezultacie współpracy Grupy Polsat i Eurosportu specjalny pakiet kanałów Tenis Premium zapewni, w okresie trwania turnieju US Open i tydzień po jego zakończeniu, nieprzerwany dostęp do rozgrywek 24 godziny na dobę i w jakości HD.

Oferta zakupu pakietu Tenis Premium jest dostępna dla wszystkich sieci kablowych i platform satelitarnych, które decydują o formie i sposobie udostępniania go swoim abonentom.

Abonenci Cyfrowego Polsatu kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 znajdą na pozycjach 228 i 229. Dostęp do kanałów zapewnia również telewizja internetowa IPLA w specjalnie przygotowanym pakiecie IPLA TENIS PREMIUM.
#1 | P dnia 28.08.17 11:16
Ja jestem ciekaw jak radzą sobie te kanały premium z popularnością. Nie było jak na razie danych z Cyfrowego Polsatu.
#2 | Maks dnia 28.08.17 13:27
Niby nie było, ale też wiadomo, że dobrze się z tych kanałów korzysta. Jak na moje, dobry ruch CP, że taką usługę uruchomił.
#3 | Gerard dnia 28.08.17 14:57
Ta współpraca Polsatu i Eurosportu zaowocowała ciekawymi kanałami, co jest ważne dla fanów tenisa, bo w końcu mają dostęp do najważniejszych imprez.
#4 | Viking dnia 12.09.17 14:11
Szkoda, że nie można wykupić dostępu do pojedynczego turnieju za np. 10 zł.

Ramówki kanałów Tenis Premium można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....emna.info/

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający