Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Cafe: "Po drugiej stronie lustra" i "Skrzywdzone" jesiennymi nowościami, program Ibisza zmienia pasmoDrukuj

Polsat Cafe (HD)Rusza jesienna ramówka kanału Polsat Cafe. Nowością w ofercie jest program "Po drugiej stronie lustra"' oraz serial paradokumentalny "Skrzywdzone". Widzowie zobaczą również kontynuacje lubianych programów - "Demakijażu", "Gwiazd na dywaniku", "Gier małżeńskich", "Szpitala dziecięcego" czy "Zoomu na miasto".

"Skrzywdzone" – nowość
Serial paradokumentalny inspirowany poruszającymi historiami młodych kobiet, które padły ofiarą okrutnych przestępstw. W każdym odcinku para śledczych – energiczna i odważna komisarz Zuzia Dziubecka oraz rozsądny i spokojny komisarz Paweł Garstka prowadzą inne śledztwo. Sprawy, z którymi się spotykają, dotyczą tzw. dziewczyn z sąsiedztwa. Jedne uwikłane są w skomplikowane życiowe zależności, innym – staje na drodze okrutny przypadek. Przyczyną tragedii mogą być łatwowierność, niefrasobliwość i nieostrożność, ale również zwyczajny pech i znalezienie się w złym miejscu o niewłaściwej porze. Podanie tabletki gwałtu, zwabienie do domu publicznego pod pozorem pośrednictwa pracy, zazdrość prowadząca do zbrodni - serial jest również swego rodzaju przestrogą. Na przykładach bohaterek pokazuje, jak wielu dramatów dałoby się uniknąć przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przecież życie, zdrowie i uroda dane są nam tylko raz. Premierowy odcinek zobaczymy w środę, 13 września o godz. 21:00.

"Po drugiej stronie lustra" – nowość
Czy tego chcemy, czy nie żyjemy w czasach, w których lustro rządzi światem, a “selfie” w lustrze decyduje o naszej atrakcyjności. Nowy program Polsat Cafe pomoże piętnastu kobietom, które nienawidzą patrzeć w lustro ponieważ okrutny los odebrał urodę i wiarę w siebie. Każda z nich wiele razy, pytając gdzie jest moje prawdziwe ja, miała ochotę stłuc taflę szkła, w której codziennie widzi swoje niedoskonałe odbicie. W 10. odcinkach serii widzowie poznają niezwykłe kobiety, którym życie zafundowało problem nie do pokonania, tak im się przynajmniej wydawało. W programie będziemy śledzić pracę zespołu specjalistów, którzy będą zajmowali się leczeniem ciała, ale także duszy. Los napisał dla bohaterek często dramatyczny scenariusz, ale nasi eksperci napiszą nowy szczęśliwy rozdział i otworzą im drzwi do życia bez kompleksów. Premierowy odcinek zobaczymy w poniedziałek, 25 września o godz. 21:00.

Kontynuacje

"Szpital dziecięcy"
Akcja tego serialu paradokumentalnego toczy się na oddziale dziecięcym. Główni bohaterowie to trójka lekarzy oraz zespół pielęgniarek, ratowników medycznych i ordynator szpitala, którzy otaczają swoich małych pacjentów fachową opieką medyczną, ale są dla nich także oparciem w trudnych chwilach. Oprócz oddziału i izby przyjęć, lekarze często muszą odwiedzać miejsca, które kryją przyczyny schorzeń ich podopiecznych. Każdy odcinek to nowi pacjenci, nowe diagnozy i nowe doświadczenia lekarzy. Premierowy odcinek programu już we wtorek, 5 września o 21:00.

"Gry małżeńskie"
To jedyny show, w którym żony zachęcają swoich mężów do flirtu z inną kobietą. Jak daleko pozwolą im się posunąć? Czy nie będą zazdrosne kiedy mężczyzna ich życia będzie podrywał obcą dziewczynę? Do czego zdolne są singielki, które chcą zdobyć partnera i wygrać program? Przekonamy się już od kwietnia w Polsat Cafe. "Gry małżeńskie" to show, w którym singielka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch Panów jest żonatych, a jeden jest kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. Sprawa nie będzie prosta, ponieważ w przygotowaniach do wizyty singielki, mężom pomagają…. żony i usuwają wszelkie ślady swojej obecności w mieszkaniu. Ale nie chcą stracić kontroli nad sytuacją – w trakcie randki, obserwują wszystko siedząc w pokoju obok i udzielają wskazówek, a czasami nawet zachęcają swoich mężów do śmielszych poczynań wobec kobiety. Dlatego ona będzie musiała wykorzystać swoją kobiecą intuicję i detektywistyczne zdolności w trakcie spotkania z każdym z nich. Jeśli uda jej się wytropić singla, to oboje pojadą na wycieczkę zagraniczną. Jednak gdy wskaże żonatego mężczyznę, który jej zdaniem jest kawalerem, to w podróż uda się małżeństwo, któremu udało się ją zwieść. Premierowy odcinek 2. serii zobaczymy w czwartek, 7 września o godz. 21:00.

"Demakijaż"
5. sezon popularnego talk-show "Demakijaż", znów poprowadzi uwielbiany przez widzów Krzysztof Ibisz. Po raz kolejny, dwanaście kobiet znanych z pierwszych stron gazet, opowie mu historię swojego życia, odkryje największe tajemnice i podzieli się z nim przemyśleniami, radościami i smutkami. W tym sezonie gośćmi Krzysztofa Ibisza będą m.in. Agnieszka Dygant czy Ewa Zakrzewska. 5. sezon "Demakijażu" będzie nadawany o nowej porze - w niedzielę o godz. 15:00, począwszy od 10 września.

"Gwiazdy na dywaniku"
Światowe gwiazdy potrafią wydać na ekskluzywne ubrania oraz dodatki naprawdę duże sumy pieniędzy. W Polsce jest tak samo, ale czasami efekty starań gwiazd, które chcą wyglądać jak milion dolarów nie są najlepsze, a właściwie ich stylizacje okazują się totalną klapą. I właśnie wtedy wkracza do akcji Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie "Gwiazdy na dywaniku" bezlitośnie, ale bardzo profesjonalnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi jurorzy i nikt nie ma u nich taryfy ulgowej. Premierowy odcinek zobaczymy w czwartek, 7 września o godz. 22:00.

"Zoom na miasto"
Prowadząca program, Paulina Drażba zoom kamery Polsat Cafe skieruje na najciekawsze wydarzenia tej wiosny. W programie zobaczymy m.in. pokazy mody, gale, premiery czy wyjątkowe koncerty. Paulina będzie rozmawia z gwiazdami i komentuje najświeższe doniesienia ze świata kultury i show biznesu. Premierowy odcinek programu już 8 września o 22:30.
#1 | Viking dnia 26.09.17 19:10
Szkoda, że Polsat nie oferuje żadnego kanału filmowego, serialowego, dokumentalnego czy nawet lifestylowego, który nie emituje reklam.

Ramówkę kanału Polsat Cafe można sprawdzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatcafe

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający