Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Zuzia" premierowo w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJam30 września na antenie kanału Polsat JimJam zadebiutuje nowa seria animowana. "Zuzia" powstała w oparciu o popularną serię książeczek dla dzieci o tym samym tytule autorstwa Liane Schneider.

Dzięki nieskomplikowanej fabule, przygody Zuzi pomogą oswoić się z przedstawionymi sytuacjami każdemu maluchowi. Ich uniwersalność sprawi, że polubią ją zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Pierwsza wizyta u dentysty? Każdy by się bał! Jednak dzięki Zuzi dzieci przekonają się, że nie jest to nic strasznego. Razem z bohaterką maluchy przeprowadzą się także do nowego domu, zobaczą z jakimi obowiązkami wiąże się posiadanie zwierzaka, a nawet nauczą się piec domowe ciasteczka.

W jednym z odcinków dziewczynka wraz z rodzicami znajduje małego kotka. Zuzia bardzo chce go zatrzymać. Najpierw będzie musiała jednak zrozumieć, z jakimi obowiązkami wiąże się posiadanie zwierzątka oraz obiecać, że będzie się nim zajmować. W kolejnym odcinku rodzice dziewczynki podejmą decyzję o przeprowadzce do nowego domu. Zuzia wcale nie ma jednak ochoty, by zmieniać miejsce zamieszkania. Ma wiele obaw – czy będzie widywać swoją najlepszą przyjaciółkę i czy będzie musiała pójść do nowego przedszkola? Wszystko jednak dobrze się kończy – bohaterka przekonuje się, że nowy dom ma dużo zalet, przyjaciółka będzie ją odwiedzać, a na miejscu pozna wielu nowych i sympatycznych znajomych.

Autorka książeczek o Zuzi zaczęła je pisać dla swojej córeczki – to właśnie po niej główna bohaterka dostała imię. Śledząc losy dziewczynki i jej bliskich możemy zauważyć, że ogromnym wsparciem są dla niej jej rodzice – zawsze cierpliwie tłumaczą zdarzenia, z którymi przychodzi jej się zmierzyć. Są przy niej w każdym ważnym momencie, uwielbiają spędzać razem czas i świetnie się przy tym bawią. Przygody rezolutnej "Zuzi" pomogą oswoić się maluchom z nowymi, nierzadko trudnymi sytuacjami, a rodzicom podpowiedzą proste sposoby na to, jak stopniowo przygotować dziecko na nadejście pewnych wydarzeń.

Na przygody "Zuzi" Polsat JimJam zaprasza 30 września o godz. 7:26, 16:31 i 19:35, a w październiku codziennie o godz. 7:27, 16:31 i 19:40 (po dwa odcinki).
#1 | Janina dnia 10.09.17 20:03
Myślę że moje szkraby bardzo się ucieszą. Poza tym w Polsat JimJam to bardzo fajny program dla dzieciaków, dużo atrakcyjnych pozycji i nie ma strachu, że coś nieodpowiedniego dla dzieci będzie.
#2 | Witek dnia 11.09.17 10:49
Zapowiada się fajny serial - nie znam Zuzi, nie czytałem mojej córce, ale chętnie posadzę ją przed TV, żeby pooglądała serial bez przemocy, zawiści, wyścigu szczurów i takich tam innych, których wkoło jest za dużo.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający