Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Alicja Resich-Modlińska z nowym programem w Polsat News 2. Premiera 30 wrześniaDrukuj

Polsat News 2W sobotę, 30 września, o godzinie 18:00, na antenie Polsat News 2 rusza nowy autorski program Alicji Resich-Modlińskiej "W bliskim planie". Powtórki programu w niedzielę o 18:00 w Polsat News.


Alicja Resich-Modlińska

Gośćmi programu "W bliskim planie" będą znani i cenieni przedstawiciele różnych dziedzin kultury i sztuki, filmu, teatru, muzyki, literatury, a także sportowcy, naukowcy, publicyści. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej rozmówcy – premierowy spektakl, płyta, książka, czy też wybitne osiągnięcie w sporcie. Celem programu jest przedstawienie kwintesencji twórczości i osobowości bohatera. Będzie poważnie i z humorem.
"W programie zatytułowanym »W bliskim planie« chciałabym przedstawić pełny obraz dokonań moich gości, dawnych i aktualnych, ich wspomnienia i refleksje na temat tego kim byli kiedyś, kim są teraz, jak znajdują się w obecnej rzeczywistości, co ich zbudowało, co osłabiało, a co rozbawiało, nie zabraknie materiałów filmowych i wypowiedzi do kamery." – mówi Alicja Resich-Modlińska, prowadząca program »W bliskim planie«.
W premierowym wydaniu gościem Alicji Resich-Modlińskiej będzie Krystyna Janda, jedna z najwybitniejszych polskich aktorek filmowych i teatralnych, założycielka Teatru Polonia i Och-Teatru w Warszawie.

Zaproszenie do programu przyjęli również Cezary Żak, Maryla Rodowicz, Irena Santor, Stanisława Celińska, Piotr Gąsowski, Maciej Maleńczuk.

Powtórki programu Alicji Resich-Modlińskiej "W bliskim planie" będzie można obejrzeć w niedzielę o godzinie 18:00 na antenie Polsatu News.

Foto: Polsat
#1 | WERONA dnia 15.09.17 09:53
Może to oznacza że będzie Polsat News 2 HD?
#2 | Bacha dnia 17.09.17 12:40
Fajna sprawa bo pani Alicja gwarantuje dobry poziom programu i na szczęście nie będzie tylko polityki. Polsat news to moja ulubiona stacja, więc chętnie zobaczę ten program.
#3 | martini dnia 25.09.17 23:26
Naprawdę porządna babeczka. Super, że wystąpi w polsat news. Jedyna stacja z wiadomościami która oglądam Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający