Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Program dla mniejszości ukraińskiej w Polsce na antenie SuperstacjiDrukuj

Superstacja (HD)Telewizja Superstacja ruszyła z emisją nowego programu. "Na czasie UA" to cotygodniowa audycja o charakterze informacyjno-poradnikowym dla 1,5 mln Ukraińców mieszkających w Polsce. Program jest nadawany w języku ukraińskim.

"Na czasie UA" przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia ukraińskiej mniejszości w naszym kraju, a także te istotne z punktu widzenia polsko-ukraińskich stosunków dwustronnych. Ukraińscy dziennikarze tworzący program starają się również odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące problemów codziennego życia w Polsce. Dzięki rozmowom z zaproszonymi do studia gośćmi program "Na czasie UA" jest platformą porad oraz wskazówek, które mogą ułatwić życie mieszkającym w Polsce Ukraińcom. "Na czasie UA" w każdą sobotę o godz. 21:45 w Superstacji.
#1 | Gieleta dnia 21.09.17 13:08
Superstacja to chyba jedna z ciekawszych stacji publicystycznych. Kilka wyrazistych postaci robi tam za gwiazdy i to ludzie chcą oglądać. Udane "dziecko" Polsatu. A sam program, jak najbardziej na miejscu. W końcu w Polsce tych Ukraińców jest naprawdę dużo. Więc i oni chętnie zobaczą, a i my zobaczymy, jakie są ich problemy i to pomoże obu stronom.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający