Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWE GWIAZDY SERIALU "SZPILKI NA GIEWONCIE" (foto)Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Odejście Magdy Schejbal to nie jedyna zmiana w serialu "Szpilki na Giewoncie". Nowe postaci i ich humorystyczne przygody, nowi scenarzyści i zupełnie inny reżyser to zapowiedź totalnej rewolucji. Czy widzowie pokochają nową odsłonę serialu?

Czwarty sezon "Szpilek na Giewoncie" to prawdziwe chmury gradowe nad Bartkiem (Krzysztof Wieszczek), a także, tornado na Podhalu, czyli bezwzględna Diana (Joanna Pierzak-Orleańska) w Biurze "Tu i teraz".
Szczególnych emocji dostarczy nam Xenia(Anna Czartoryska), którą poznaliśmy pod koniec 3.sezonu "Szpilek na Giewoncie" i która niezwykle przypadła do gustu widzom. Xenia jest rasową singielką z Warszawy. Prowadzi własny klub muzyczny, zachwyca swoim głosem i zna się na dobrym brzmieniu jak nikt inny. To ona zachęciła Bartka, aby zagrał w jej klubie na skrzypcach, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Xenia jednak ma też swoją tajemnicę z przeszłości, o której wolałaby zapomnieć. Rozterki na temat przeszłości nie ominą także Bartka. Czy tych dwoje poradzi sobie z rozliczeniem dawnych czasów?
Mówi się, że gdy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno. Tak też będzie w życiu Agnieszki (Natalia Rybicka), która zaskarbiła sobie sympatię widzów swoją rezolutnością, wdziękiem i siłą charakteru pod koniec 3. sezonu "Szpilek na Giewoncie". W finale spadły na nią prawdziwe gromy: została wyrzucona z pracy i porzucił ją narzeczony. Mogłoby się wydawać, że Agnieszka się załamie - ale nic bardziej mylnego. Z dużą pomocą Lucyny i pod wpływem ostrego górskiego powietrza podnosi się, zaciska zęby i postanawia walczyć. W pensjonacie Lucyny pojawi się także Mateusz Rybicki (Jan Wieczorkowsk), który otworzy przed Agnieszką nawet kilka... przysłowiowych "okien".

Na Podhalu mocno namiesza także Diana (Joanna Pierzak-Orleańska), która w finale trzeciego sezonu dyscyplinarnie zwolniła cały zespól Biura "Tu i teraz". Ta królowa warszawskich salonów i sklepów z drogimi butami w nowym sezonie na stałe zagości w Zakopanem. Pytanie tylko - komu jeszcze zaszkodzi i czy góralski klimat zmiękczy jej lodowate serce?

W nowych odcinkach zobaczymy także Anitę Jancię, Piotra Zelta, Marcina Rogacewicz oraz Lidię Sadowę. Za reżyserię czwartej serii "Szpilek na Giewoncie" odpowiada Radosław Piwowarski, nowymi scenarzystkami zostały Agnieszka Olejnik i Monika Zięba, operatorem - Marek Trzaskowski. Zdjęcia ruszyły 3 stycznia 2012, a emisja nowych odcinków jest planowana na wiosnę 2012. Serial niezmiennie produkuje PAISA Films.


źródło-Dziennik
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający