Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Media Display - nowy produkt w ofercie Polsat MediaDrukuj

Polsat MediaBiuro reklamy Polsat Media wprowadza do swojej oferty nowy produkt o nazwie Polsat Media Display, który łączy zasięgowe i tematyczne serwisy obsługiwane przez PM w pakiet o potencjale prawie 70 mln odsłon miesięcznie. Zakupu powierzchni reklamowej można dokonać zarówno w modelu programatycznym jak i bezpośrednio.

Wojciech Niesiobędzki, client service director Polsat Media, powiedział:
"Wierzymy, że wzbogacenie oferty o nowe formaty reklamowe oraz dostępność zakupu w PMP, będą szansą na pozyskanie dodatkowych budżetów reklamowych. Duży zasięg produktu oraz zróżnicowanie serwisów pozwoli na zaplanowanie każdej kampanii reklamowej. Dodatkowo przewidujemy możliwość prowadzenia akcji niestandardowych na wybranych serwisach".
W skład pakietu witryn wchodzą m.in.: jeden z najpopularniejszych serwisów pogodowych Twojapogoda.pl, telewizja internetowa ipla.tv, serwis sportowy Polsatsport.pl oraz serwis informacyjny Polsatnews.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający