Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Siatkarski Superpuchar Polski w Polsacie Sport ExtraDrukuj

Polsat Sport Extra (HD)Siatkarze PGE Skry Bełchatów zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w meczu o Superpuchar Polski. Spotkanie zostanie rozegrane w hali "Energia" w Bełchatowie. Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra, IPLI oraz na portalu polsatsport.pl.

Spotkanie o Superpuchar Polski odbędzie się po raz piąty. PGE Skra triumfowała w nich dwukrotnie, ZAKSA zaś ani razu nie sięgnęła po to trofeum, choć rywalizowała o nie dwukrotnie.

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle już dziś od godziny 19:00 w Polsacie Sport Extra, IPLI oraz na polsatsport.pl.

polsatsport.pl/cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Astis dnia 25.09.17 11:23
Superpuchar Polski w polsacie to jedno, ale są jeszcze mecze naszej kobiecej reprezentacji na ME.
#2 | Maciek dnia 25.09.17 13:38
Dokładnie, szkoda tego trzeciego seta z Azerkami wczoraj. Było to do wygrania, a może i cały mecz nawet? Cóż, dalej trzeba będzie trzymać kciuki za nasze dziewczyny. Operacja Polsat włącz trwa!
#3 | Rodion dnia 28.09.17 11:14
Siatkówki na antenach sportowych Polsatu na pewno nie brakuje. Szkoda tylko, że nasze dziewczyny odpadły. Ale cóż, turniej mistrzowski dalej będzie się oglądać, choć już bez tak wielkich emocji...
#4 | Kinia dnia 28.09.17 14:03
Siatkówka = Polsat
Siatkówka = Polsat
Siatkówka = Polsat
Oby tak dalej - dobre transmisje, super komentarz.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający