Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Bożydar Iwanow wraca do komentowania meczów w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat Sport Extra (HD)Dziennikarz i komentator piłki nożnej w Polsacie Sport - Bożydar Iwanow wraca do komentowania spotkań. Iwanow zrelacjonuje dzisiejszy mecz ligi holenderskiej sc Heernveen - Ajax Amsterdam.

Bożydar Iwanow po przerwie spowodowanej kłopotami osobistymi najpierw zaczął prowadzić informacje sportowe na antenach Polsatu. Po raz pierwszy na wizji po roku nieobecności pojawił się pod koniec czerwca br.

Spotkanie sc Heernveen - Ajax Amsterdam już dziś od godz. 14:25 w Polsacie Sport Extra.
#1 | Diablito dnia 02.10.17 20:44
Super, ja się bardzo w sumie może nie stęskniłem, ale na pewno brakowało mi Pana Bożydara. Więc super, że będzie znowu komentował mecze w Polsacie, bo to jest jednak świetny komentator.
#2 | Monika dnia 03.10.17 13:49
Najważniejsze, że wrócił - trzeba mieć nadzieję, że na jak najdłużej i że problemy osobiste ma już za sobą. Bardzo go cenię i lubię słuchać jego spokojnego głosu.
#3 | Feruga dnia 03.10.17 18:09
Powrót Bożydara, ostatnio transfery Chylewskiej i Hellera to dobre informacje z redakcji sportowej Polsatu. Teraz jeszcze do zgarnięcia sa Twarowski i Smokowski bo podobno odchodzą z Canal+.
#4 | Maks dnia 04.10.17 15:45
Dla mnie to świetna wiadomość, bo Pan Iwanow to jeden z tych komentatorów, którzy są po prostu bardzo wszechstronni. Nie ograniczają się do sportu, tylko mają szersze zainteresowania, co przy robieniu transmisji jest bardzo pomocne. Świetnie że wraca do komentowania w Polsacie!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający