Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Dłuższe testy Internetu LTE w Plusie i CP - nawet 2 miesiące za 9 złDrukuj

Internet LTEOd teraz nawet przez dwa miesiące każdy może sprawdzać, jak działa Internet LTE. Aż do 60 dni wydłużony zostaje okres, w którym można testować LTE Plus i LTE Plus Advanced w ofercie Plusa oraz Cyfrowego Polsatu.

Promocja jest dostępna we wszystkich punktach sprzedaży i sklepach internetowych obu operatorów, a jedyny koszt testowania to opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł.

Dodatkowo, klienci Plusa we wszystkich abonamentach z serwisu HBO GO przez pierwszy miesiąc mogą korzystać bez opłat. To gratka dla fanów seriali, bo już 15 października w HBO GO rozpocznie się drugi sezon cieszącego się ogromną popularnością serialu HBO "Wataha".

Promocja "Testuj Internet LTE za 9 zł" wiąże się z podpisaniem umowy na 24 miesiące. Propozycja dostępna jest wraz z routerem lub modemem oraz w ofercie "Tylko SIM". Można z niej skorzystać odwiedzając punkty sprzedaży sieci Plus i Cyfrowego Polsatu lub sklepy internetowe obu operatorów.
#1 | Jul-jensen dnia 24.10.17 12:44
Tak sobie myślę, że to jest właśnie to czego się oczekuje po operatorze - żeby dał się przekonać, że jego usługa na bank będzie nam pasować. Nie widzę szansy, żeby nie być w stanie przez 2 miesiące działania rzetelnie ocenić lte plusa.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający