Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat liderem weekendu. Rekordowa oglądalność "W rytmie serca"Drukuj

W rytmie sercaMiniony weekend należał do Polsatu. W piątek, sobotę i niedzielę stacja zanotowała 13,4% udziałów w rynku wśród wszystkich oglądających, czym niepodważalnie pobiła konkurencję (TVN – 10,2%, TVP1 – 8,4% i TVP2 – 7%). Bardzo dobrą widownie zanotował w niedzielę serial "W rytmie serca".

Natomiast w grupie komercyjnej udziały Polsatu były jeszcze lepsze – 15,5%, co jest wynikiem trzykrotnie większym od zamykającej stawkę "wielkiej czwórki" TVP1 - 5,2%. Drugi w kolejności TVN zanotował 13,3%, a TVP2 6,3%.

Emocjonujący mecz reprezentacji Polski oraz wciągająca fabuła serialu "W rytmie serca" najbardziej przypadły do gustu widzom podczas minionego weekendu. W niedzielę Polsat z udziałami 18,6% wśród wszystkich oglądających i 21,5% w przedziale wiekowym 16-49 zgromadził dwukrotnie większą widownię w obu grupach audytoryjnych niż drugi w kolejności TVN (9,5% w grupie 4+ i 12,2% w grupie 16-49).

Mecz Polska – Czarnogóra z wynikiem 9,5 mln widzów ustanowił rekord oglądalności w eliminacjach do Mundialu Rosja 2018. Doskonałą widownią może pochwalić się serial "W rytmie serca", w którym niespodziewane zwroty akcji oraz dramatyczne wydarzenia przyciągnęły przed telewizory niemal 3 miliony widzów. Produkcja była najchętniej oglądaną pozycją w swoim paśmie w obu grupach, a jej udziały w rynku wyniosły 17,1% w grupie 4+ i prawie 19% w grupie komercyjnej.

Bardzo dobry wynik zanotował w sobotę programu "Twoja twarz brzmi znajomo”. Show obejrzało 1,87 mln widzów, co zagwarantowało Polsatowi 17,8% udziałów w rynku w grupie 4+ i 16,7% w przedziale wiekowym 16-49.

Dane: NAM/Polsat
#1 | Janek dnia 10.10.17 21:00
Też tak mam, też myślę sobie, że w rytmie serca zaczyna się świetnie rysować. Są fajne emocje, dawno Polsat nie miał tak dobrze dopracowanego serialu. Ba, nawet mogę powiedzieć, że to jest serial na poziomie światowym.
#2 | Monia dnia 11.10.17 10:46
Nie oglądam, ale chyba będę musiała poświęcić kilka wieczorów na nadrobienie żeby być na bieżąco ...coraz lepsze recenzje tego serialu ...
#3 | Marmurro dnia 18.10.17 21:12
Dokładnie, nie tyle same recenzje lepsze, co po prostu serial się fajnie rozkręca. Warto nań zaglądać do Polsatu, bo to się robi coraz ciekawsze.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający