Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Kajtuś" premierowo w listopadowe poranki w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJam13 listopada na antenie kanału Polsat JimJam zadebiutuje nowy serial animowany "Kajtuś". Bohaterem serii jest czteroletni chłopiec, który mieszka w niebieskim domku razem ze swoją mamą, tatą i młodszą siostrą.

Codziennie odkrywa coś interesującego, dowiadując się nowych rzeczy o otaczającym go świecie. Animacja przedstawia doświadczenia i emocje bliskie każdemu maluchowi: chęć bycia samodzielnym, naśladowanie starszych od siebie czy posiadanie młodszego rodzeństwa. Z każdego odcinka płynie dla małych widzów cenna lekcja – dzieci dowiedzą się m.in. czemu rodzice tak się o nie troszczą oraz dlaczego warto dbać o porządek i mówić prawdę. Serial to również okazja do nauki nowych słów. Gdy Kajtuś pochwali się w przedszkolu wiedzą na temat tego, skąd się bierze cień, pani wytłumaczy wszystkim, kim jest naukowiec i dlaczego warto zadawać pytania.

Serial "Kajtuś" od 13 listopada o godz. 08:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 8:00, 11:51, 18:24 i 20:20 w weekendy o 8:00, 11:51 i 20:20.
#1 | Garry dnia 18.10.17 22:16
Moje dzieciaki uwielbiają polsat JimJam. Zresztą byle czego bym im nie puścił. Bardzo fajny program dla najmłodszych z odpowiednimi treściami.
#2 | monicaa dnia 26.10.17 00:57
Mojej córeczce się pewnie spodoba Uśmiech jak już ogląda coś w Tv to tylko Jmjam. Super kanał dla maluszków z naprawde fajnymi treściami Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający