Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"W rytmie serca" od listopada w Polsacie 2Drukuj

W rytmie sercaOd soboty, 4 listopada na antenie Polsatu 2 będzie można śledzić serial obyczajowy "W rytmie serca" od pierwszego odcinka.

Romans i medyczne zagadki ze szczyptą kryminału w tle – to wszystko zobaczymy w serialu "W rytmie serca" w gwiazdorskiej obsadzie. Poznamy historię zdolnego chirurga dr Adama Żmudy, który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu, planuje zmienić swoje życie i chce dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, malowniczy Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serce dwóch kobiet zabije mocniej. W serialu wystąpi plejada gwiazd, na czele z Mateuszem Damięckim (dr. Adam Żmuda), Barbarą Kurdej-Szatan (pielęgniarka Maria Biernacka) i Marią Dębską (aspirant Weronika Nowacka), utalentowaną aktorką młodego pokolenia. Towarzyszyć im będą: Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak i Dariusz Toczek.

Premierowe odcinki serialu w Polsacie w niedziele o godz. 20:05. "W rytmie serca" w Polsacie 2: w każdą sobotę o godz. 14:00.
#1 | Julka dnia 25.10.17 11:53
Jedna z najlepszych produkcji Polsatu w ostatnich latach, choć akurat dobrych Polsat zrobił sporo. Fajnie że będzie można to przeżyć jeszcze raz w Polsacie 2.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający