Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Będzie drugi sezon serialu "W rytmie serca"Drukuj

W rytmie sercaSerial "W rytmie serca" to hit w ramówce Polsatu. Produkcja gromadzi największą widownię spośród serialowych, jesiennych nowości. Telewizja Polsat zdecydowała, że wiosną wyemituje drugi sezon.

Widzowie uznali, że serial "W rytmie serca" to najlepszy sposób na spędzanie niedzielnych wieczorów. W każdym odcinku widzowie śledzą dwie odrębne historie medyczne i kryminalne zarazem, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. Bohaterowie serialu pomagają swoim podopiecznym nie tylko w odzyskaniu zdrowia, ale także w rozwiązaniu problemów życiowych. W rolach głównych występują: Barbara Kurdej-Szatan (Maria Biernacka), Mateusz Damięcki (dr Adam Żmuda), Maria Dębska (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Fronczewski (dr Michał Zych), Piotr Polk (dr Robert Nowakowski), Małgorzata Foremniak (Olga Krajno), Zbigniew Zamachowski (Bogdan Gancarz), Elżbieta Romanowska (recepcjonistka Ewa) i Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek).
#1 | Betty dnia 26.10.17 11:01
Super serial, więc cieszy że Polsat będzie go kontynuował. Nie ma to jak dobra wiadomość jeszcze przed południem!
#2 | Casjus dnia 26.10.17 20:09
Cieszę się, że polsat zamierza kontynuować ten serial, bo na tle innych produkcji konkurencji bardzo dobrze się go ogląda.
#3 | Grażyniunia dnia 28.10.17 18:45
Oj nie ładnie pisać sobie samemu komentarze na stronie, nie ładnie Szeroki uśmiech
#4 | N dnia 26.11.17 21:39
Kto wie jak nazywa sie piosenka koncowa z 13 odcinka?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający