Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Gala Poland Celtic Gladiator 15 w Polsacie Sport FightDrukuj

Polsat Sport Fight HD10 listopada kanał Polsat Sport Fight pokaże galę Poland Celtic Gladiator 15, która odbędzie się 4 listopada w Nowym Sączu. W karcie walk znajdą się m.in. dwa pojedynki o pas Mistrza Świata CG.


Zmagania będą toczone w formułach MMA, K1, oraz Cage Boxing. W walce głównej w formule K1, w kategorii 72,5 kg o zwycięstwo i tytuł powalczą Lilian Porcireanu i Łukasz Plawecki. Nie mniej emocjonująco zapowiada się kolejne starcie o pas w kategorii 84 kg pomiędzy Mariuszem Radziszewskim i Krzysztofem Kułakiem tym razem w formule MMA.

Krzysztof Kułak wystąpi w Nowym Sączu nie tylko jako zawodnik, ale także w roli trenera. Jego podopieczny Dawid Matyszczak stoczył jak dotąd trzy wygrane walki, a na Celtic Gladiator w wadze piórkowej, w formule MMA zawalczy Maciejem Szczepaniakiem - 19-letnim sądeczaninem, dla którego będzie to trzecia walka w karierze.

W Cage Boxingu zmierzą się pochodzący z Nowego Sącza Bartłomiej "Wania" Wańczyk z Michałem Krawczykiem. Dla obu zawodników będzie to debiut w tej formule.

W pozostałych walkach w formule K1 zmierza się Mariusz Jankowski z Kamilem Janikiem, Jakub Rojowski z Przemysławem Pawlakiem, i Łukasz Szecówka z Bartoszem Zającem. W formule MMA powalczą Damian Seweryn z Piotrem Poniedziałkiem, Dawid Rachwał z Konradem Mikołajczykiem i Tomasz Lepiarski z Tomaszem Mozdyniewiczem. Poza kartą główną na rozpoczęcie wieczoru staną naprzeciwko siebie Dariusz Miernik i Marcin Nawalaniec w formule MMA oraz Patryk Schab i Arkadiusz Rolka w K1.

15. gala MMA Celtic Gladiator rozpocznie się 4 listopada o 19:00 w MOSiR Arena w Nowym Sączu. Premiera w Polsacie Sport Fight 10 listopada o godz. 20:00.
#7 | Kasia dnia 15.11.17 13:08
MMA jest dla mnie fajna - lubię oglądać te walki - zawsze siadam z mężem i oglądamy ... choć może się wydawać, że kobietę to nie interesuje to jednak jest inaczej ....

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający