Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kanały Eleven Sports zmienią nazwyDrukuj

Kanały Eleven SportsKanały Eleven Sports dostępne w ofercie Cyfrowego Polsatu zmieniają nazwy. 20 listopada Eleven zmieni się w Eleven Sports 1, Eleven Sports w Eleven Sports 2, a Eleven Extra w Eleven Sports 3.

Sportowe stacje telewizyjne Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra, dostępne odpowiednio na pozycjach 225, 226 i 227, przez 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem, oferują kibicom transmisje ze światowej klasy wydarzeń sportowych.

Kanały Eleven Sports w Cyfrowym Polsacie można znaleźć w ofercie Premium Max. Abonenci posiadający inne pakiety operatora mogą natomiast dokupić pakiet Eleven Sports HD już za 15 zł/mies. Stacje oferują też IPLA i Cyfrowy Polsat GO.

Informację o zmianie podała sieć kablowa Vectra.
#1 | Pezik dnia 05.11.17 22:35
Ostatnio załapałem się na świetną promocję w polsacie- za 29,99 dostałem pakiet rodzinny razem z całą paczką eleven i cinemaxami. Rozumiem, że po zmianie nazwy tych kanałów nadal będą dostępne w tym zestawie.
#2 | Rysiek dnia 06.11.17 18:57
Dokładnie, Rodzinny HD z dostępem do Elevenów i Cinemaxów - to jest coś, czym Cyfrowy Polsat zdecydowanie przebija konkurencję.
#3 | Marcin dnia 09.11.17 14:00
No jak ktoś chce oglądać sport w dobrym wydaniu i filmy to faktycznie ten pakiet rodzinny jest super.
Też się nad nim zastanawiałem, ale zależy mi na Polsat Sport więc wybrałem ten wyższy - też wg mnie super.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający