Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Play testuje trzy nowe programyDrukuj

Polsat Play (HD)W listopadzie kanał Polsat Play pokaże pilotażowe odcinki trzech cykli dokumentalnych - "Prom", "Więzienie" oraz "Górale".

"Prom", to dokument odsłaniający kulisy funkcjonowania jednego z największych pływających hoteli na Bałtyku. Na pokład średnio zabiera 1700 pasażerów oferując im nie tylko nowoczesne kabiny, ale wybór restauracji, sklepów, sale konferencyjne i nowoczesne SPA. Każdy jego rejs to olbrzymie logistyczne wyzwanie. Wszyscy członkowie załogi oraz personel muszą tworzyć perfekcyjnie zgrany zespół, aby zapewnić podróżnym pełen komfort i bezpieczeństwo. Pierwsza emisja odcinka miała miejsce 1 listopada, kolejny raz będzie można go zobaczyć 10 listopada o godz. 22:00, 11 listopada o 09:30 i 12 listopada o godzinie 14:30.

Serial "Więzienie" opisuje życie za murami więzienia. Współegzystują tu dwie bardzo różne od siebie grupy - skazani i służba więzienna. Zajrzymy m.in. do najnowocześniejszego więzienia w Polsce – Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim, gdzie pod okiem 200 funkcjonariuszy wyroki odsiaduje ponad 600 skazanych. Kamera pokaże wszystkie zakamarki zakładu karnego – od celi, po kuchnię, szpital, spacerniak, świetlice terapeutyczne, gabinety psychologów. Będziemy śledzić losy więźniów tzw. trudnych i ciężką pracę służby więziennej, jaką muszą włożyć w ich resocjalizację. Emisja odcinka 9 listopada o 12:00, 17 listopada o godz. 22:00, 18 listopada o 09:30, 19 listopada o godzinie 14:30 i 26 listopada o 01:15.

Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność. Stanowią najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Wyróżnia ją gwara, oryginalne stroje, muzyka, kultura, architektura, zwyczaje i hardy charakter. Od wieków w ten sam sposób juhasi wypasają owce a kobiety wyrabiają oscypek. Serial "Górale" opowiada o tym jak czas zatrzymał się w Górach. Ludzie gór maja spokój wewnętrzny, wiedzą że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą - akceptują co im daje los, żyją w symbiozie z naturą, górami oraz porami roku. Cykl "Górale" ukazuje życie ludzi gór, kamera towarzyszy im przy pracy, przy wypoczynku. Widzowie będą mogli przezywać z bohaterami ich radość, jak również obserwować porażki. Pilotażowy odcinek będzie można śledzić w Polsat Play 16 listopada o 12:00, 24 listopada o godz. 22:00, 25 listopada o 09:30 i 26 listopada o godzinie 14:30.
#1 | Viking dnia 21.11.17 08:41
Ramówkę kanału Polsat Play można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatplay

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający