Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Michał Cieślik nowym prezenterem Muzo.fm. Zmiany w ramówce od 20 listopadaDrukuj

Muzo.fmOd poniedziałku, 20 listopada do zespołu Muzo.fm dołącza Michał Cieślik. Dziennikarz poprowadzi razem z Martą Tryburą poranne pasmo "Strażnicy świtu" oraz autorski program w piątki od godziny 20:00. Zmianie ulegnie również dotychczasowa ramówka radia.

Michał Cieślik

Michał Cieślik dotychczas był związany z Radiem ESKA i ESKA Rock. Na antenie Muzo.fm zadebiutuje w poniedziałek w porannym paśmie "Strażnicy świtu", gdzie razem z Martą Tryburą będzie zachęcał do wstawania w rytm najlepszych kawałków. Dziennikarz poprowadzi także swój autorski program w piątki o godzinie 20:00.

Pasmo "The Greatest MUZO" usłyszymy teraz w godzinach 10-12. Będą to dwie godziny z najlepszymi przebojami w historii muzyki, niebanalnymi wspomnieniami i interesującymi historiami, anegdotami o największych kapelach polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. "The Greatest MUZO" prowadzi bez zmian Robert "Pegaz" Zawieja.

W samo południe na antenie Muzo.fm usłyszymy nowy program Jarosława "Wendro" Wendrowskiego "Południk MUZO". W dwugodzinnym paśmie nie zabraknie najlepszych kawałków oraz rozmów ze słuchaczami należącymi do MUZO Klubu. W audycji zadebiutuje również nowy konkurs "Zobacz uchem" dla wszystkich miłośników kultowych filmów i sloganów. Ramówka Muzo.fm od poniedziałku do piątku po godzinie 14 pozostaje bez zmian.

Natomiast w soboty od 20:00, Muzo.fm przez dwie godziny zachęcać będzie wszystkich do rozkręcania domówek i wspólnej zabawy przy najlepszych kawałkach w audycji "Let’s dance". DJ-em rozkręcającym imprezę będzie Paweł "Oxan" Oksanowicz.

Foto: Muzo.fm
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający