Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Mikołajkowy Blok Reklamowy pomaga już po raz czternasty (wideo)Drukuj

Mikołajkowy Blok Reklamowy6 grudnia punktualnie o 18:45 już po raz czternasty nie wychodząc z domów widzowie mogą pomóc chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat – oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy. Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Telewizji Polsat, a także w telewizji internetowej IPLA.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone na podstawie wyników oglądalności przekazane zostaną w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. W ciągu dotychczasowych trzynastu edycji kampanii udało się zebrać ponad 16,3 miliona złotych. Po raz kolejny Świętego Mikołaja, w którego wciela się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, wspomogą dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport. W tym roku będą to: Dorota Gawryluk, Magdalena Hykawy, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Bartosz Kwiatek oraz Andrzej Wyrwiński.


"Od czternastu lat mamy szansę pomóc podopiecznym Fundacji Polsat, oglądając 6 grudnia Mikołajkowy Blok Reklamowy, emitowany na antenie Telewizji Polsat o godzinie 18:45. W naszych spotach padają słowa »oglądajcie i pomagajcie, to prosty gest«. Tak proszę Państwa, to naprawdę prosty gest, który nic nie kosztuje, a ma wielką moc. Im więcej będzie nas przed telewizorami, tym więcej pieniędzy zbierzemy na wsparcie chorych dzieci"– mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.


Udział w kampanii Mikołajkowego Bloku Reklamowego za każdym razem jest dla mnie wyjątkowym wydarzeniem. Świadomość, że robimy to by pomóc chorym dzieciom jest główną motywacją. Pamiętajmy, tradycyjnie 6 grudnia o 18:45 przed »Wydarzeniami« obejrzyjmy Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego dochód w całości jest przeznaczony na wsparcie chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat – mówi o udziale w kampanii Dorota Gawryluk, prezenterka "Wydarzeń" oraz gospodarz programu "#DorotaGawrylukZaprasza".
#1 | Janek dnia 23.11.17 17:58
Ładna inicjatywa Polsatu. I już od tylu lat, to też się liczy. Miliony dzieci już pewnie na tym skorzystały, a liczy się przecież uśmiech każdego dziecka!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający