Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Mikołajkowy Blok Reklamowy pomaga już po raz czternasty (wideo)Drukuj

Mikołajkowy Blok Reklamowy6 grudnia punktualnie o 18:45 już po raz czternasty nie wychodząc z domów widzowie mogą pomóc chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat – oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy. Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Telewizji Polsat, a także w telewizji internetowej IPLA.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone na podstawie wyników oglądalności przekazane zostaną w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. W ciągu dotychczasowych trzynastu edycji kampanii udało się zebrać ponad 16,3 miliona złotych. Po raz kolejny Świętego Mikołaja, w którego wciela się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, wspomogą dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport. W tym roku będą to: Dorota Gawryluk, Magdalena Hykawy, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Bartosz Kwiatek oraz Andrzej Wyrwiński.


"Od czternastu lat mamy szansę pomóc podopiecznym Fundacji Polsat, oglądając 6 grudnia Mikołajkowy Blok Reklamowy, emitowany na antenie Telewizji Polsat o godzinie 18:45. W naszych spotach padają słowa »oglądajcie i pomagajcie, to prosty gest«. Tak proszę Państwa, to naprawdę prosty gest, który nic nie kosztuje, a ma wielką moc. Im więcej będzie nas przed telewizorami, tym więcej pieniędzy zbierzemy na wsparcie chorych dzieci"– mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.


Udział w kampanii Mikołajkowego Bloku Reklamowego za każdym razem jest dla mnie wyjątkowym wydarzeniem. Świadomość, że robimy to by pomóc chorym dzieciom jest główną motywacją. Pamiętajmy, tradycyjnie 6 grudnia o 18:45 przed »Wydarzeniami« obejrzyjmy Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego dochód w całości jest przeznaczony na wsparcie chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat – mówi o udziale w kampanii Dorota Gawryluk, prezenterka "Wydarzeń" oraz gospodarz programu "#DorotaGawrylukZaprasza".
#1 | Janek dnia 23.11.17 17:58
Ładna inicjatywa Polsatu. I już od tylu lat, to też się liczy. Miliony dzieci już pewnie na tym skorzystały, a liczy się przecież uśmiech każdego dziecka!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający