Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Media ze sprzedażą reklam w serwisie eurosport.interia.plDrukuj

Polsat MediaZostała uruchomiona sprzedaż reklam wideo w nowym portalu sportowym tworzonym przez połączone redakcje Eurosportu i Interii eurosport.interia.pl. Sprzedaż będzie prowadzona przez Polsat Media.

Od wtorku marketerzy mają możliwość zakupu reklam i sponsoringu serwisu. Sprzedaż reklam wideo będzie prowadzona przez Polsat Media. Po stronie Interii pozostaje sprzedaż display, sponsoringów i content marketingu. Wprowadzona do cennika została m.in. poszerzona wersja sponsoringu serwisu sportowego z modułem pozwalającym na branding sekcji na stronie głównej portalu Interia. Zespoły Discovery Media Brand Partnership oraz Interia pracują nad rozwojem niestandardowych i unikatowych sprzedażowych ofert crossmediowych.
"Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom możliwość reklamy wideo przy najważniejszych wydarzeniach sportowych, którymi dysponuje Eurosport. Jestem przekonany, że serwis Eurosport.interia.pl będzie istotnym elementem kampanii zasięgowych realizowanych w Ipli, a także uzupełnieniem kampanii telewizyjnych realizowanych w kanałach Eurosport i Polsat Sport. Sprzedaż reklam video w nowopowstałym serwisie jest naturalnym rozszerzeniem naszej wieloletniej współpracy z kanałami Eurosport" - powiedział Stanisław Janowski, Managing Director Polsat Media.
Strona eurosport.interia.pl stworzona została z myślą o polskich kibicach. Zawiera artykuły, analizy, wywiady oraz relacje na żywo. Filarem portalu są treści wideo pochodzące z anteny oraz produkowane lokalnie lub centralnie przez Eurosport. Kibice znajdą wśród nich skróty z najważniejszych wydarzeń transmitowanych przez Eurosport, rozmowy z ekspertami i sportowcami, materiały redakcyjne, a także kontent tworzony wokół igrzysk olimpijskich. Pierwszym wielkim wydarzeniem, które będzie relacjonowane na nowym portalu będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018, a przygotowaniem do tej imprezy zawody Pucharu Świata m.in. w skokach narciarskich, biathlonie, biegach narciarskich, czy narciarstwie alpejskim.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający