Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Mikołajkowy odcinek "Naszego nowego domu" 3 grudnia w PolsacieDrukuj

Nasz nowy domJak co roku, ekipa programu "Nasz nowy dom" wyrusza w przedświąteczną podróż po Polsce. Prowadząca Katarzyna Dowbor, architekci Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz odwiedzą rodziny, których życie całkowicie zmieniło się dzięki pomocy programu.

Nie zabraknie choinek i prezentów, a w rolę Mikołajów wcielą się kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Widzowie będą mogli zobaczyć ciąg dalszy najbardziej wzruszających ludzkich historii z ostatnich dwóch sezonów programu. Odwiedziemy w Napiwodzie pana Piotra i jego dzieci dwunastoletnią Patrycję z zespołem Downa i pięcioletniego Krzysia. Sprawdzimy jak w Starym Dziebałtowie radzi sobie pani Edyta z dziećmi - Nikolą i Kacprem. Gdy ekipa wyjeżdżała pomogła pani Edycie w rozpoczęciu stażu, po skończonym kursie masażu, zorganizowała jej również kurs na prawo jazdy, gdyż chciała dojeżdżać do klientów. Sprawdzimy czy udało jej się rozwinąć własną działalność. Spotkamy również pana Arka i jego dwuletnią córkę Malwinę ze Śmiechowic, a także znów spotkamy się z bardzo kochającą się rodziną z Zakroczyma, której wichura zerwała dach domu, a deszcz wszystko zalał. Dzięki pomocy programu rozpoczęli wszystko od nowa. Na koniec sprawdzimy jak radzi sobie rodzina pani Agnieszki z Wierzbna, która została połączona, dzięki wyremontowaniu starego domu jej ojca pana Selwina.

Odcinek mikołajkowy "Naszego nowego domu" premierowo 3 grudnia o godzinie 17.30 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający