Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat JimJam ze świątecznym pasmem filmowymDrukuj

Polsat JimJamW tym roku kanał Polsat JimJam przygotował dla małych widzów prezent - od 23 grudnia na kanale będzie można oglądać liczne produkcje wprowadzające w świąteczną atmosferę.

Pierwsza produkcja pokazywana w ramach świątecznego cyklu przedstawi historię... czwartego króla. Dawno, dawno temu trzej królowie wyruszyli w podróż do dalekiego Betlejem, by pokłonić się Dziecięciu... Jednak ta historia nie będzie opowiadać o nich, ale o czwartym królu, Mazzelu, który również chciał dotrzeć do Betlejem, jednak zatrzymało go wołanie o pomoc. Na wzruszającą, pełną humoru animację "Czwarty król" Polsat JimJam zaprasza w sobotę 23 grudnia o godz. 7:00 i 17:00. Powtórna emisja bajki 25 grudnia o godz. 9:00.

Bezpośrednio po emisji "Czwartego króla", w sobotę 23 grudnia o godz. 7:32 i 17:31, będzie można obejrzeć film "My Little Pony: Święta z Minty". Dowiemy się z niego, że prawdziwego sensu świąt nie znajdziemy w paczkach z prezentami, ale w przyjaźni i trosce o innych. Przekonuje się o tym Minty, gdy niechcący niszczy błyszczącą cukrową laskę, co roku pomagającą Mikołajowi trafić do Ponyville. Minty jest przekonana, że zepsuła święta wszystkim mieszkańcom miasteczka, postanawia wiec wyruszyć w niebezpieczną podróż na biegun północny. Po drodze poznaje wartość prawdziwej przyjaźni i odkrywa, że pomaganie innym wystarczy, aby wszyscy mieli cudowne święta.

Bohaterką kolejnej produkcji jest Myszka Rosie, która nie może doczekać się Świąt. W tym pragnieniu jest jednak odosobniona - reszta jej rodziny jest zbyt zajęta, by w pełni zaangażować się w przygotowania. W podobnej sytuacji znajduje się Święty Myszołaj - jego szczurofery bardzo niechętnie wyruszają w coroczną wyprawę dookoła świata. Gdy do tego wszystkiego Myszołaj gubi mapę, zupełnie odmawiają mu posłuszeństwa. Zziębnięci trafiają do domu Rosie - i dopiero ona przypomina im, jak naprawdę powinny wyglądać Święta. Na wspólny czas z filmem "Święty Myszołaj i jego drużyna" stacja zaprasza 23 grudnia o godz. 9:00.

Tego samego dnia o godz. 9:35 Polsat JimJam pokaże film "Truskaweczka: Przygoda z gwiazdkowymi prezentami" (powtórna emisja 24 grudnia o godz. 13:15 i 26 grudnia o godz. 9:00), w którym Truskaweczka w towarzystwie Miodowłosej wyrusza na biegun północny, aby znaleźć najlepsze prezenty dla swoich przyjaciół.

W sobotę, 23 grudnia o godz. 13:15 oraz w niedzielę, 24 grudnia o godz. 18:28 kanał zaprasza na seans z filmem "Zima wśród wierzb" będący kontynuacją hitu "O czym szumią wierzby". Animacja powstała w oparciu o książkę o tym samym tytule autorstwa Williama Horwooda, jednego z najpopularniejszych brytyjskich pisarzy literatury dziecięcej. Bohaterami opowieści są czterej przyjaciele: Kret, Szczur, Borsuk i Ropuch. Sobotni wieczór (godz. 18:29) i wigilijny poranek (godz. 7:00) można spędzić oglądając "Kredki z Kolorkowa" - film przedstawiający wciągającą historię przygód dzielnych kredek, które bronią swej barwnej krainy i wyobraźni dzieci przed pewnym strasznym potworem. W niedzielę, 24 grudnia obejrzeć będzie można także animację "Bob Budowniczy - Niezapomniane Święta" - o godz. 9:00 i 17:00 zobaczymy, jak Bob poradzi sobie z licznymi zadaniami, jakie tuż przed Gwiazdką zleci mu burmistrz miasta.

Z okazji nadchodzących Świąt Polsat JimJam pokaże ponadto świąteczne odcinki ulubionych seriali. 25 grudnia od godz. 13:15 zobaczymy, jak świąteczny czas spędzają bohaterowie produkcji: "Pingu", "Kropka","Ćwierkające historie", "Przygody Kleo" i "Kacper". Powtórna emisja odcinków 28 grudnia od godz. 9:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający