Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Top Chef" ponownie na antenie Polsatu (wideo)Drukuj

Top ChefNa antenę Telewizji Polsat powraca kulinarne show "Top Chef". Kucharze, którzy chcieliby wziąć udział w najnowszej edycji, mogą wysyłać zgłoszenia na adres mailowy: zgloszenia@topchef.com.pl .


"Top Chef" to program, w którym uczestnicy rywalizują ze sobą w różnych zadaniach kulinarnych. Muszą dowieść, że to właśnie oni zasługują na tytuł najlepszego z najlepszych. Show łączy w sobie sztukę gotowania z rywalizacją, wszystko pod czujnym okiem jury.

Polsat pokazał dotychczas sześć edycji formatu z udziałem szefów kuchni oraz jedną, w której wystąpiły gwiazdy. Zmagania zawodowych kucharzy w nowej edycji "Top Chef" będzie można oglądać wiosną w Polsacie.
#1 | Gerry dnia 04.12.17 17:17
I bardzo fajnie, i przy tym dobrze, że Polsat przywróci ten program, bo ja się z niego sporo nauczyłem jak się odnaleźć w kuchni. Z tego powodu jest ciekawie, a do tego jest też ciekawa rywalizacja do oglądania, to też jest ważne.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający