Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

25 lat Polsatu - specjalne wydania "Nowego dnia" i "Wydarzeń" z Teatru WielkiegoDrukuj

Wydarzenia5 grudnia Polsat będzie świętował 25-lecie powstania. Specjalny koncert stacja zorganizuje w Teatrze Wielkim w Warszawie kilka dni później - 11 grudnia. Na czas jubileuszu stacja przygotowuje kilka wydarzeń specjalnych. 5 grudnia poranne pasmo na antenie stacji i w Polsacie News będzie częściowo poświęcone rocznicy powstania telewizji.

W sobotę 9 grudnia w godzinach 6:00 - 9:30 w Polsacie, a do godziny 11:00 w Polsacie News potrwa specjalny poranek "Nowy dzień" poświęcony w całości jubileuszowi ćwierćwiecza Polsatu. Poranne pasmo stacja planuje nadać z Teatru Wielkiego. Wypełnią je spotkania z gwiazdami i osobowościami sportu, kultury i estrady związanymi z telewizją Polsat. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie najważniejsze programy i wydarzenia sportowe, sprzed lat, które stacja transmitowała.

W dniu gali 11 grudnia Jarosław Gugała poprowadzi z Teatru Wielkiego w Warszawie specjalne wydanie "Wydarzeń", a od godziny 20.00 Telewizja Polsat zaprosi widzów na trzy godzinne multimedialne show na żywo - "Galę 25-lecia Polsatu".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający