Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ponad 6 mln widzów 14. Mikołajkowego Bloku ReklamowegoDrukuj

Mikołajkowy Blok ReklamowyCharytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy pokazany 6 grudnia o godz. 18:45 obejrzało ponad 6 mln widzów, co przełożyło się na 34,5% udziałów w grupie 4+ i 41,4% w grupie 16-49. Dzięki tak licznej widowni, według wstępnych szacunków zebrano kwotę 1.255.650,64 zł dla podopiecznych Fundacja Polsat.
"To wzruszające i wspaniałe móc widzieć tak ogromne zaangażowanie naszych widzów i pomoc, którą niosą ludzie dobrej woli tym najbardziej potrzebującym i bezbronnym czyli chorym dzieciom, którym Fundacja Polsat niesie pomoc. Dziękujemy za ten dar wielu serc" - powiedziała Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.
W ciągu dotychczasowych czternastu edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego udało się zebrać ponad 17,5 miliona złotych. Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Po raz kolejny Świętego Mikołaja, w którego wciela się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, wspomogli dziennikarze redakcji "Wydarzeń", Polsat News i Polsat Sport. W tym roku byli to: Dorota Gawryluk, Magdalena Hykawy, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Bartosz Kwiatek oraz Andrzej Wyrwiński.

Specjalny blok reklamowy był emitowany na antenie Telewizji Polsat, a także w IPLI.
#1 | Glenn dnia 07.12.17 16:09
Interesujące, tym bardziej, że z tego oglądania Polsatu tylko dużo dobrego się może wydarzyć. Fajna akcja i myślę, że wiele milionów Polaków w tych momentach chętnie ogląda reklamy. Chyba tylko Polsat umie do takiej sytuacji doprowadzić.
#2 | Magnus dnia 11.12.17 15:30
Działanie Fundacji Polsatu jest bardzo wymierne i pozytywne, więc warto wspierać takie inicjatywy. I Polsat fajnie dba o swoją fundację.
#3 | Adkagam dnia 14.12.17 19:55
Super wynik! Uśmiech Kibicuje bardzo takim eventom!! A najlepsze są właśnie takie które nic nie kosztują - wtedy każdy może pomóc. Brawo polsat! Za rok liczę na jeszcze lepsze wyniki!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający