Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Mikołajkowe "Wydarzenia" z rekordową widownią - prawie 4,3 mln widzówDrukuj

WydarzeniaPrawie 4,3 miliona widzów śledziło w środę, 6 grudnia, główne wydanie "Wydarzeń". W trakcie jego emisji Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, a stację wybrał co trzeci widz oglądający w tym czasie telewizję.

Wczorajsze główne wydanie "Wydarzeń", które poprowadził Jarosław Gugała, było najchętniej oglądanym programem informacyjnym w polskiej telewizji. Łączna widownia "Wydarzeń" na antenach Telewizji Polsat i Polsat News wyniosła 4,3 miliona widzów, co przełożyło się na wysokie udziały. W grupie 4+ program uzyskał 29,2% SHR, a wśród widzów w grupie 16-49 udziały sięgnęły 34,2%. Flagowy program informacyjny Polsatu wybrało tego dnia o milion widzów więcej niż następny w zestawieniu program informacyjny stacji konkurencyjnej.

Dane: Polsat/Nielsen Audience Measurement
#1 | Kalos K. Agatos dnia 07.12.17 16:08
No i to nie dziwi, wszak Wydarzenia Polsatu to najbardziej obiektywny serwis informacyjny w Polskich telewizjach od prawa do lewa.
#2 | Tymek dnia 07.12.17 16:28
@Kalos K. Agatos Baju baju będzie wiosna... Taki wynik to dzięki emisji Mikołajkowego Bloku Reklamowego.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający