Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ruszyła sprzedaż gali KSW 41 w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLIDrukuj

PPV CPRuszyła sprzedaż dostępu do świątecznej gali KSW 41, która odbędzie się w katowickim spodku 23 grudnia. W najważniejszych walkach wieczoru spotkają się Borys Mańkowski i Dricus Du Plessis oraz Popek Monster i Tomasz Oświeciński. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala jest dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.

W katowickim Spodku odbędzie się aż dziewięć pojedynków gwiazd KSW. Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) wraca po sławnej walce z Mamedem Khalidovem na KSW 39, żeby tym razem zmierzyć się z utytułowanym, podwójnym mistrzem największej organizacji południowoafrykańskiej EFC - Dricusem Du Plessisem (11-1, 3 KO, 8 Sub). "Diabeł Tasmański" będzie bronił po raz czwarty swojego pasa w kategorii półśredniej. Du Plessis w swojej karierze zawodowej zanotował aż 11 zwycięstw, wszystkie przed czasem, a Mańkowski może pochwalić się serią sześciu kolejnych zwycięstw, które miały miejsce przed walką z Khalidovem.

W kolejnych starciach wieczoru KSW 41 raper Popek Monster (3-2, 3 KO) spotka się z byłym judoką i jednocześnie popularnym aktorem Tomaszem "Strachem" Oświecińskim, a o pas KSW w wadze piórkowej zawalczą w rewanżu Japończyk o brazylijskich korzeniach Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 Sub) i śląski zawodnik Artur "Kornik" Sowiński (18-8,6 KO, 7 Sub).

Walka otwarcia świątecznej gali KSW to pojedynek pomiędzy trenującym w Poznaniu Maciejem Kazieczko (3-0, 2 KO) a niebezpiecznym zawodnikiem ze Stargardu Gracjanem Szadzińskim (6-2, 4 KO). Oprócz nich w okrągłej klatce spotkają się tego wieczoru: królowie nokautów Michał Andryszak (19-6,12 KO, 6 Sub) i Fernando Rodrigues Jr. (11-3, 8 KO, 2 Sub), a także Marcin Wrzosek (12-4, 5 KO, 3 Sub) i Roman Szymański (10-3,1 KO,3 Sub), Kamil Szymuszowski (16-4,2 KO, 4 Sub) i Grzegorz Szulakowski (8-1,2 KO, 4 Sub), Salahdine Parnasse (9-0, 1 KO, 4 Sub) i Łukasz Rajewski (7-2, 5 KO) oraz brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Londynie - Damian Janikowski (1-0, 1 KO) i Antoni Chmielewski (32-16, 5 KO, 18 Sub).

Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI wydarzenie zacznie się studiem o godzinie 19:00.

Gala KSW 41 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów: przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowyp... w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali, czyli 23 grudnia br.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z następujących form płatności:
* portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do opłaty za usługi Cyfrowego Polsatu,
* przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
*e-płatności.

Świąteczna gala KSW 41 w IPLI
Galę KSW 41 na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA - w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk KSW 41
Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis
Popek Monster vs Tomasz Oświeciński
Kleber Koike Erbst vs Artur Sowiński
Marcin Wrzosek vs Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. vs Michał Andryszak
Damian Janikowski vs Antoni Chmielewski
Kamil Szymuszowski vs Grzegorz Szulakowski
Salahdine Parnasse vs Łukasz Rajewski
Maciej Kazieczko vs Gracjan Szadziński
#1 | Kotek dnia 10.12.17 14:32
Świąteczna? A co ta durnowata gala ma wspólnego ze świętami ,ktoś chyba na głowę upadł?!
#2 | Bogumił dnia 11.12.17 15:34
W święta potrzebna jest rozrywka i to jest właśnie dobra rozrywka. A Polsat ją dostarcza i to się w sumie liczy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający