Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2 nowe seriale od najbliższego poniedziałku w ATM RozrywkaDrukuj

ATM RozrywkaW poniedziałek 11 grudnia na antenie kanału ATM Rozrywka zadebiutują dwa nowe zagraniczne seriale: "Ally McBeal" i "24 godziny".

"Ally McBeal" to popularny serial amerykański rozgrywający się w środowisku prawniczym. Tytułowa Ally (Calista Flockhart) jest prawniczką i rozpoczyna karierę w kancelarii, gdzie pracuje jej były chłopak Billy. Ally spędziła z Billym dzieciństwo, z nim dorastała. Rozłączyły ich odległe miejsca studiów. Serial będzie emitowany w ATM Rozrywka od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 i 20:00.

"24 godziny" to serial akcji, który zdobył uznanie widzów na całym świecie. Laureat wielu nagród, m.in. dwóch złotych globów, i bohater niezliczonej liczby pochlebnych recenzji, których autorzy uznali go za najlepszą tego rodzaju produkcję w historii telewizji. Główny bohater agent CTU Jack Bauer (Kiefer Sutherland) ma 24 godziny, by zapobiec zamachom terrorystycznym w USA. Jeden odciek to jedna godzina wydarzeń, które rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Akcja rozpoczyna się o północy. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00 i 23:00 w ATM Rozrywka.
#1 | Viking dnia 20.12.17 21:49
Ramówkę kanału ATM Rozrywka można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....tmrozrywka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający