Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Media przejmuje obsługę reklamową w kanałach Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV, Vox Music TV, Fokus TV, Nowa TV i Epic DramaDrukuj

Polsat MediaOd 1 stycznia do portfolio tematycznego Polsat Media dołączy osiem kanałów: Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV, Vox Music TV, Fokus TV, Nowa TV oraz Epic Drama.

Eska TV to stacja muzyczno-rozrywkowa, lider na rynku telewizyjnych kanałów tematycznych dedykowanych widzom w wieku 15-34 lat. W Eska TV można zobaczyć najnowsze klipy artystów znanych z anteny Radia Eska, a także autorskie wywiady, plotki o gwiazdach show-biznesu oraz informacje o muzycznych wydarzeniach w kraju i na świecie.

Eska TV Extra nadaje hity na czasie oraz największe przeboje muzyki pop z ostatnich 20 lat. Telewizja adresowana jest do osób w wieku od 15 do 49 lat.

Eska Rock TV oferuje muzykę określaną jako mainstreamowy pop rock, classic rock i alternatywa, adresowany jest do osób w wieku od 20 roku życia.

Polo TV to najpopularniejsza muzyczna telewizja w Polsce. Nadaje 24 godziny na dobę największe hity disco polo i dance oraz najnowsze produkcje muzyczne kultowych polskich gwiazd. Dodatkowo na antenie ukazują się relacje z najsłynniejszych festiwali disco dance oraz największych koncertów. Muzyczną ofertę uzupełniają hity euro disco, italo disco oraz muzyki dance z lat 80. i 90.

Vox Music TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, nadający największe hity disco lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Stacja adresowana jest do osób w wieku 25-45 lat.

Fokus TV to stacja o profilu edukacyjno-poznawczym. Program kanału skierowany jest do całej rodziny, a główne sekcje tematyczne to: wiedza, dokument i rozrywka. Oferta stacji składa się z programów o charakterze edukacyjnym, poradnikowym oraz filmów dokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej.

Nowa TV to ogólnodostępna telewizja dla całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również propozycje dla dzieci.

Epic Drama to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji - poruszające historie z minionych czasów. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie.

Od stycznia portfolio Polsat Media będzie liczyło 70 kanałów.
#1 | Midrach dnia 21.12.17 16:58
Mirek Nowak - masz racje ja zrobiłem dokładnie to samo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający