Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Internet Domowy LTE w Cyfrowym Polsacie na święta przez 6 miesięcy bez opłatDrukuj

Internet LTEGorączka zakupów świątecznych trwa, a w Cyfrowym Polsacie można skorzystać z nowej promocji Internetu Domowego LTE. Teraz superszybkie LTE w domu można mieć aż przez 6 miesięcy bez opłat. Oferta jest dostępna w punktach sprzedaży operatora.

Internet Domowy LTE (ODU-IDU 200) to unikatowy zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE (ODU-200) i routera Wi-Fi (IDU-200), który szczególnie sprawdza się na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych, na granicy zasięgu i wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu stacjonarnego, zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych.

Nowa promocja to idealny moment na wypróbowanie możliwości Internetu Domowego LTE także dlatego, że oferta zawiera opcję "Internetu na próbę". Oznacza to, że możemy testować Internet Domowy LTE aż przez 2 miesiące i sprawdzać jego zalety w miejscu naszego zamieszkania bez obaw o długoterminowe zobowiązania. W przypadku zwrotu − zapłacimy tylko opłatę aktywacyjną w wysokości 9 zł i ewentualnie czynsz za udostępnienie sprzętu (opłata miesięczna za zestaw to 15 zł).

Zakup Internetu Domowego LTE jako pierwszej usługi z portfolio Cyfrowego Polsatu i Plusa otwiera także możliwość dołączenia w przyszłości kolejnej usługi – telewizji satelitarnej lub telefonu w sieci Plus – z rabatem 50% w programie smartDOM.

Promocja jest dostępna w salonach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa do 14 lutego 2018 r.
#1 | Thom dnia 25.12.17 05:45
Oferta CP jak zwykle ciekawa, choć wrzucona w mojej ocenie trochę za późno. Zaletą jest możliwość wzięcia jej w ramach smartdomu.
#2 | Mirek dnia 27.12.17 14:16
Ja zawsze czekam na okres poświąteczny z przedłużaniem umów i zakupem usług. I tu CP nie zawiódł, bardzo fajna opcja na net. Zwłaszcza że im się ten net szykuje na spore przyspieszenie po przejęciu netii.
#3 | Resor dnia 28.12.17 13:09
Dobry net ma Cyfrowy Polsat. W końcu to oni pierwsi zaczęli budować sieć lte w Polsce i to do dziś procentuje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający