Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Przygody sympatycznych lokomotyw w animacji "Stacyjkowo..." na kanale Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJamOd 15 stycznia na kanale Polsat JimJam będzie można oglądać nowy serial animowany "Stacyjkowo - Zdobywcy odznak".

Wilson, Koko i Bruno to trzy sympatyczne lokomotywy, które mieszkają w Stacyjkowie. Bohaterowie mają do wykonania ważne zadania, które są przydzielane przez Wiolę, a po ukończeniu każdego z nich otrzymują odznakę. Młode ciuchcie muszą się jeszcze wiele nauczyć - dopiero, gdy zdobędą określoną liczbę odznak, będą mogły stać się w pełni samodzielne.

Każdy z bohaterów ma inny temperament - Wilson to czerwona lokomotywa spalinowa. Jest zawsze pełen entuzjazmu, ale ma problemy z koncentracją i uważnością, dlatego musi popracować nad stosowaniem się do poleceń. Koko to lokomotywa elektryczna, uwielbiająca nowe wyzwania i to, w czym jest najlepsza, czyli wyścigi. Bruno natomiast jest rozważny i zawsze można na niego liczyć.

W jednym z odcinków ciuchcie będą musiały udowodnić, że potrafią podróżować zgodnie z rozkładem i odebrać pasażerów z kolejnych przystanków o właściwej porze. Oczywiście nie obędzie się bez komplikacji. Bruno spędzi zbyt dużo czasu na jednej ze stacji chcąc upewnić się, że wszyscy wsiedli. Z kolei Koko tak bardzo skupi się na tym, by ukończyć trasę jak najszybciej, że nie zabierze pasażerów z wyznaczonego miejsca. Dzięki temu zadaniu bohaterowie zrozumieją, jak ważna jest punktualność. W kolejnym odcinku Wilson sprawdzi się w konkurencji polegającej na uważnym zapamiętaniu celu podróży - nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ lokomotywa ma problemy z uważnością i skupieniem uwagi. To będzie doskonałe ćwiczenie na koncentrację i pamięć. Wilson zrozumie jak ważne jest, by w danym momencie skupić się wyłącznie na realizacji powierzonego zadania.

Przygody lokomotyw spodobają się zwłaszcza najmłodszym widzom - produkcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Każdy odcinek stanowi cenną lekcję - maluchy dowiedzą się m.in. jak ważna jest punktualność i uważne słuchanie poleceń. Lokomotywy poprzez swoje postępowanie pokażą także małym widzom, że na przyjaciół zawsze można liczyć i, że należy pomagać wszystkim, którzy tego potrzebują.

Na serial "Stacyjkowo - Zdobywcy odznak" Polsat JimJam zaprasza od 15 stycznia w dni powszednie o 11:35 (po dwa odcinki) i 16:53, a w weekendy o 10:55 i 16:53.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający