Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kanał wPolsce.pl w IPLI i Cyfrowy Polsat GODrukuj

IPLAKanał telewizyjny wPolsce.pl, który dołączył w piątek do Cyfrowego Polsatu, jest już także dostępny dla klientów telewizji internetowej IPLA i serwisu Cyfrowy Polsat GO.

Stacja w IPLI zasiliła pakiet IPLA WIEDZA I NEWS.

wPolsce.pl to kanał o profilu informacyjno-publicystycznym skierowany do osób, którzy wyznają wartości konserwatywne. Twarzami stacji są m.in. Piotr Barełkowski, Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski i Michał Karnowski. W Cyfrowym Polsacie stacja wPolsce.pl zajmuje pozycję 196.
#1 | Midrach dnia 27.12.17 10:21
To miło ,że dochodzą nowe kanały do aplikacji , ale jeszcze jest jeden problem niech ta aplikacja działa zgodnie z przeznaczeniem a nie wiesza się po kilka razy dziennie
#2 | Józek dnia 27.12.17 14:24
Jak coś się pojawia w CP, to szybko też trafia do ipli, więc pod tym względem CP jest w porządku. I to dotyczy nie tylko tego w Polityce, ale też np. Epic Drama, co w moim przypadku to jest jednak sporo większa zaleta.
#3 | Specjalista_Cyfrowy_Polsat dnia 27.12.17 15:35
@Midrach Prosimy, sprawdź, czy wymagania techniczne są spełnione na Twoim urządzeniu: https://www.ipla....moc/sprzet Jeżeli, mimo posiadania odpowiedniego sprzętu i łącza internetowego filmy zacinają się, prosimy, wejdź w menu Ipla, wybierz Narzędzia –> Ustawienia aplikacji –> Odtwarzanie i odznacz opcję „Wykorzystaj wsparcie 3D”. Po wykonaniu tej czynności zrestartuj aplikację.
#4 | Alois dnia 29.12.17 12:16
O, to miłe, że CP wysyła swoich specjalistów w internet. Dobrze to o firmie świadczy, klient nie czuje się sam z ewentualnymi problemami. Tak trzymajcie!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający