Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Trudne wyznania ofiary porwania i zabójcy rodziców na CI PolsatDrukuj

CI Polsat (HD)W styczniu kanał Crime+Investigation Polsat pokaże premierowo trzy filmy dokumentalne. Dwa o Elizabeth Smart - kobiecie, która w wieku 14 lat została porwana i spędziła dziewięć miesięcy w niewoli oraz jeden o braciach Menendez, którzy z zimną krwią zabili własnych rodziców.

"Uprowadzona Elizabeth Smart", część pierwsza 11 stycznia, druga 18 stycznia - godz. 23:00
Elizabeth Smart wspomina, jak w wieku 14 lat została porwana i spędziła dziewięć miesięcy w niewoli, wykorzystywana seksualnie przez samozwańczego proroka religijnego. Jej tajemnicze uprowadzenie w środku nocy w 2002 r. z domu w Salt Lake City było żywo dyskutowane w amerykańskich mediach. Elizabeth, jej rodzina i przedstawiciele organów ścigania opowiadają o tym wydarzeniu i wysiłkach, jakie podjęto, by ją odnaleźć i uratować.

"Byłam uprowadzona: Elizabeth Smart", 25 stycznia o 23:00
Elizabeth Smart, która padła ofiarą porwania, odpowiada na pytania widzów, ujawniając nowe szczegóły na temat dziewięciu miesięcy spędzonych w niewoli. Dr Drew Pinsky prowadzi pasjonującą dyskusję o tym, co dziewczynie pomogło przetrwać.

"Zabójcy rodziców: historia braci Menendez", część pierwsza 22 stycznia, druga 29 stycznia - o 23:00
Po raz pierwszy Erik Menendez jest gotów do podzielenia się wszystkimi szczegółami tej głośnej sprawy kryminalnej z Kalifornii - podobnie jak członkowie rodziny (przede wszystkim jego żona i pasierbica), znajomi, przysięgli, psychiatra więzienny i dziesiątki innych rozmówców. Wszyscy pragną przełamać milczenie i opowiedzieć o swoich wspomnieniach i przemyśleniach. Oto prawdziwa historia braci Menendez, zabójstwa, jakiego się dopuścili, sensacyjnego procesu i motywów, jakimi się kierowali.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający