Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Plus Bank z usługą 3D-SecureDrukuj

PlusBankOd 9 stycznia klienci Plus Banku mogą korzystać z usługi 3D-Secure, która zapewnia dodatkowe zabezpieczenie płatności kartą w Internecie. Usługa jest bezpłatna i obejmuje wszystkie typy kart płatniczych wydawanych przez bank.

Karty płatnicze wydane przez Plus Bank S.A. dla klientów indywidualnych i firmowych mają od 9 stycznia 2018 r. włączoną usługę 3D-Secure, co oznacza, że dokonując transakcji kartami płatniczymi w sklepach internetowych, które udostępniają usługę 3D-Secure klient może zostać poproszony o przeprowadzenie dodatkowego potwierdzenia dokonywanej transakcji. Do klienta zostaje wysyłany kod w formie wiadomości SMS pod numer telefonu komórkowego zarejestrowanego w banku. Tylko podanie otrzymanego jednorazowego kodu 3D-Secure umożliwi przeprowadzenie i zakończenie transakcji.

Podczas płatności klient powinien:
* podać dane karty tj. numer karty, datę jej ważności, CVV2 lub CVC2 - trzycyfrowy
numer znajdujący się na odwrocie karty,
* wprowadzić kod 3D-Secure, który Klient otrzyma na numer telefonu komórkowego
zarejestrowanego w banku.

3D-Secure to rozwiązanie zapewniające dodatkowe zabezpieczenie płatności kartami w sklepach internetowych udostępniających usługę. Jeśli dany sklep nie wdrożył usługi 3D-Secure płatność zostanie przeprowadzona standardowo bez usługi 3D-Secure.

Istotne jest, aby klient posiadał aktualny numer telefonu komórkowego w banku, na który będą wysyłane jednorazowe kody 3D-Secure w celu dodatkowej autoryzacji transakcji.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający