Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Cafe nie rezygnuje z "Gier małżeńskich". Ruszyły zdjęcia do 3. sezonuDrukuj

Polsat Cafe (HD)Wiosną kanał Polsat Cafe pokaże trzeci sezon programu "Gry małżeńskie". Właśnie wystartowały zdjęcia do nowej serii randkowego show, w którym singielka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami (dwóch jest żonatych, a jeden jest kawalerem) na randce.

Jej zadaniem jest wskazanie tego, który jest singlem. Sprawa nie będzie prosta, ponieważ w przygotowaniach do wizyty singielki, mężom pomagają…. żony i usuwają wszelkie ślady swojej obecności w mieszkaniu. Ale nie chcą stracić kontroli nad sytuacją - w trakcie randki, obserwują wszystko siedząc w pokoju obok i udzielają wskazówek, a czasami nawet zachęcają swoich mężów do śmielszych poczynań wobec kobiety. Dlatego ona będzie musiała wykorzystać swoją kobiecą intuicję i detektywistyczne zdolności w trakcie spotkania z każdym z nich. Jeśli uda jej się wytropić singla, to oboje pojadą na wycieczkę zagraniczną. Jednak gdy wskaże żonatego mężczyznę, który jej zdaniem jest kawalerem, to w podróż uda się małżeństwo, któremu udało się ją zwieść.

"Gry małżeńskie" już wiosną w Polsat Cafe. Producentem programu jest firma Net Media HD.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający