Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"The story of my life. Historia naszego życia" od marca w Polsacie. Prowadzi Katarzyna MontgomeryDrukuj

The story of my lifeJuż w marcu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy program - "The story of my life. Historia naszego życia". Jest to polska wersja formatu, w którym celebryci dowiedzą się jak będą wyglądać na starość. Gospodynią talk-show będzie Katarzyna Montgomery.

Do programu "The story of my life. Historia naszego życia" prowadząca zaprosi pary, które mają na tyle odwagi, aby nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. W każdym odcinku goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat. A pod okiem prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. W polskiej odsłonie zobaczymy m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Radka Liszewskiego, Czesława Mozila i Antka Królikowskiego wraz z najbliższą im osobą.

Katarzyna Montgomery to dziennikarka z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w prasie, telewizji, internecie i radiu. Widzowie pokochali ją w programie "Mała Czarna", do którego przez sześć lat zapraszała znanych gości i prowadziła niezwykłe rozmowy na każdy temat, w ponad czterystu odcinkach..

Nowy talk show "The story of my life. Historia naszego życia" już od marca na antenie Telewizji Polsat. W pierwszym sezonie zobaczymy pięć odcinków.

"The story of my life" to program stworzony przez holenderską firmę Talpa. Za produkcję odpowiada Rochstar. Lokalne wersje powstały też m.in. w Brazylii, Niemczech, Litwie, Rosji i na Ukrainie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający