Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Marek Jóźwik wśród prowadzących "Studio Pjongczang 2018" w Polsacie Sport NewsDrukuj

Polsat Sport News HDMarek Jóźwik, ostatnio związany z Telewizją Polską, znalazł się w gronie prowadzących magazyn olimpijski "Studio Pjongczang 2018". Program zadebiutuje na antenie Polsatu Sport News już 8 lutego, czyli w przededniu rozpoczęcia XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Codzienną audycję na żywo kanał będzie pokazywał do końca zmagań na arenach sportowych w Korei Południowej.

W godzinnym magazynie widzowie zobaczą wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejnych dni Igrzysk oraz będą mogli śledzić występy polskich reprezentantów. Podczas programu gospodarze będą łączyć się na żywo z Pjongczang z członkami naszej ekipy: zawodnikami i trenerami. W studiu analizy i komentarze do bieżących wydarzeń przedstawią zaproszeni goście - wybitni olimpijczycy, gwiazdy sportu i estrady oraz dziennikarze. Wśród nich zobaczymy m.in. Józefa Łuszczka, Erwinę Ryś-Ferens, Andrzeja Persona, Olafa Lubaszenkę czy Mateusza Ligockiego. W piątek 9 lutego w dniu otwarcia XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w studio pojawi się m.in. ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce Sung-joo Choi.

Magazyn poprowadzą Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk oraz właśnie Marek Jóźwik. Wydawcami programu będą Bartosz Heller i Piotr Kuczkowski. "Studio Pjongczang 2018" będzie aktywne w sieci poprzez stronę polsatsport.pl, na której znajdą się dodatkowe materiały redakcyjne.

"Studio Pjongczang 2018" już od 8 lutego od godz. 18:00 w Polsacie Sport News. Powtórki magazynu będzie można zobaczyć codziennie zarówno w Polsacie Sport Extra, jak i w Polsacie Sport.
#1 | Viking dnia 20.02.18 13:55
Ramówkę kanału Polsat Sport News można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....tsportnews

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający