Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Są już bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2018Drukuj

Polsat SuperHit FestiwalW sprzedaży dostępne są bilety na tegoroczną edycję Polsat SuperHit Festiwal. Impreza odbędzie się tradycyjnie w ostatni weekend maja - 25-27 maja w Operze Leśnej w Sopocie.


Polsat SuperHit Festiwal 2018 to trzy dni z najpopularniejszą polską muzyką oraz najlepszymi kabaretami. Formuła projektu Telewizji Polsat uwzględnia wszystkie najnowsze trendy dystrybucji muzyki, czyli zarówno sprzedaż płyt, najczęściej grane utwory w radio, jak i płatną oraz bezpłatną dystrybucję muzyki w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych.

Organizatorzy póki co nie zdradzają szczegółów wydarzenia. Wiemy jedynie, że podczas Kabaretonu (27 maja) mają wystąpić Kabaret Neo-Nówka, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Ani Mru Mru, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Przemysław Sadowski, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Grzegorz Halama, Kabaret Smile i wielu innych. Program imprezy może jeszcze ulec zmianie.

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2018 można nabyć m.in. za pośrednictwem stron ebilet.pl i operalesna.sopot.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający