Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ruszyła sprzedaż gali KSW 42: Khalidov vs Narkun w PPV CP i IPLIDrukuj

PPV CPAbonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 42. W walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Realizowana w systemie PPV gala odbędzie się już 3 marca.

W Atlas Arenie, hali sportowo-widowiskowej w Łodzi, odbędzie się oczekiwana przez fanów i ekspertów hitowa walka wieczoru pomiędzy niepokonanym od prawie 8 lat Mamedem Khalidovem (34-4-2, 13 KO, 17 Sub) i królem kategorii półciężkiej, Tomaszem Narkunem (14-2, 3 KO, 11 Sub). W drugiej walce wieczoru widzowie zobaczą jedną z największych gwiazd KSW, Michała Materle (25-5, 7 KO, 12 Sub), który zawalczy z czołowym europejskim zawodnikiem wagi średniej, Scottem Askhamem (15-4, 9 KO, 2 Sub). Mateusz Gamrot - najmłodszy i jedyny niepokonany aktualnie panujący mistrz KSW (13-0, 4 KO, 3 Sub) zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim (9-1, 2 KO, 5 Sub), któremu szansę walki o pas zapewniła seria 8 wygranych z rzędu. Po 12 latach ponownie na ringu spotkają się Łukasz Jurkowski - jeden z pionierów polskiego MMA (16-10, 4 KO, 6 Sub) i Martin Zawada (27-14-1, 17 KO, 5 Sub). Były pretendent do pasa kategorii półciężkiej, Marcin Wójcik (10-5, 3 KO, 5 Sub) przywita na polskiej ziemi Irlandczyka, Chrisa Fieldsa (12-7-1, 6 KO, 5 Sub). Jeden z najlepszych zawodników wagi piórkowej w Polsce, Bartłomiej Kopera (9-3, 7 Sub) zadebiutuje w KSW przed własną publicznością w starciu z Filipem Wolańskim (10-2, 3 KO, 2 Sub). Zaledwie 23-letni Krystian Kaszubowski (5-0, 1 Sub) stanie naprzeciw Christophera Henze (8-0, 2 KO, 2 Sub). Starcie w kategorii półśredniej będzie jedną z walk karty wstępnej. Była zawodowa pięściarka i dziennikarka Polsatu, Karolina Owczarz (0-0) stanie do walki z utytułowaną zawodniczką sandy i boksu tajskiego oraz trenerką w KSW Cross Fight Gym, Pauliną Raszewską (0-0). Rywalką "Królowej Przemocy" - Ariany Lipskiej (9-3, 6 KO) będzie niepokonana pięściarka i utytułowana zawodniczka ringów kickbokserskich, Silvana Gomez Juarez (6-1, 3 KO, 2 Sub).

Wydarzenie rozpocznie się o godz.19:00 studiem, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek z Polsatu Sport. Galę poprowadzą Paweł Wójcik z Polsatu Sport i Waldemar Kasta.

Dostęp do gali mogą zamówić w systemie PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD. Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
* przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
* w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
* w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali, czyli 3 marca. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 26 lutego na kanale 222.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
* portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
* przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
* e-płatności.

KSW 42: Khalidov vs Narkun w PPV, na żywo, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA - w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający