Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Zapowiedź 2. sezonu "W rytmie serca" w PolsacieDrukuj

W rytmie sercaJak już informowaliśmy, 4 marca na antenie Polsatu, zadebiutuje drugi sezon serialu "W rytmie serca". Finał poprzedniej serii pozostawił widzów w niedosycie oraz miłosnym zawieszeniu.


W ostatnim odcinku Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała. Dowiemy się również jak z tą stratą poradzi sobie porzucony narzeczony i czy postanowi walczyć o piękną pielęgniarkę. Marysi decyzja będzie miała również wpływ na Grzesia (Borys Wiciński), chłopiec chciałby widzieć swoich rodziców znowu razem, oraz na związek Adama (Mateusz Damięcki) i Weroniki (Maria Dębska), która nagle poczuje się zagrożona i niepewna. Czy wspólnie poradzą sobie z tą trudną sytuacją? Tymczasem prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) będzie częściej pojawiał się na komisariacie w trakcie prowadzenia śledztwa w Kazimierzu. Wykorzysta każdą okazję by móc być blisko Weroniki.


Od lewej Weronika (Maria Dębska), Grześ (Borys Wiciński), Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki)

Do obsady serialu dołączy znany i lubiany Artur Żmijewski. Już w pierwszym odcinku mocno zaznaczy swoją obecność i pokaże mroczne oblicze. Aktor wcieli się w postać dawnej miłości Olgi Krajno (Małgorzata Foremniak) i wróci po latach do Kazimierza Dolnego. Jednak spotkanie byłych kochanków będzie dalekie od romantyzmu. Olga wręcz będzie się bała o swoje życie. Bohater, którego zagra Artur Żmijewski mocno namiesza również w życiu dr Zycha (Piotr Fronczewski) czy Bogdana (Zbigniew Zamachowski).

Tymczasem, do Kazimierza ponownie wpadnie z wizytą piosenkarka Katrin (Edyta Olszówka), tym razem będzie w towarzystwie swojej ekstrawaganckiej córki Alex (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

Niezmiennie, w każdym odcinku nowej serii widzowie będą śledzić dwie odrębne historie: medyczną i kryminalną, w które uwikłani są pacjenci i często, wspierani przez lokalną policję, lekarze.

W drugim sezonie serialu "W rytmie serca" obok Mateusza Damięckiego, Barbary Kurdej-Szatan, Marii Dębskiej, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego, Małgorzaty Foremniak, Artura Żmijewskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Elżbiety Romanowskiej, Dariusza Toczka, wystąpi plejada gwiazd, a wśród nich m.in: Mariusz Bonaszewski, Edyta Olszówka, Antoni Pawlicki, Kamila Kamińska, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Kamil Kula, Paweł "Popek" Mikołajuw, Natalia Rybicka, Andżelika Piechowiak, Joanna Sydor, Mariusz Zaniewski, Leszek Zduń, Michał Rolnicki.

W dniu premiery Polsat pokaże wyjątkowo dwa odcinki serialu. Początek o godz. 20:00.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający