Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2. sezon cyklu "Walka o piersi" od 5 marca w Polsat CafeDrukuj

Polsat Cafe (HD)5 marca na antenie Polsat Cafe zadebiutuje drugi sezon programu "Walka o piersi". Po raz kolejny Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, zawalczą o zdrowy biust.

Osiem kobiet znów będzie pod opieką dr n. med. Elżbiety Radzikowskiej, Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w warszawskim szpitalu MSWiA.

Bohaterki programu opowiedzą o trudnej walce ze śmiertelną chorobą, ale także o życiu z wadami piersi i deformacjami, które są przyczyną ich kompleksów. Kamera będzie towarzyszyła bohaterkom cyklu na wszystkich etapach - od wstępnych konsultacji i diagnozy, przez sam zabieg, aż po okres rehabilitacji. Program "Walka o piersi" ma na celu m.in. edukację i szerzenie wiedzy dotyczącej profilaktyki badań piersi.

Jedną z bohaterek programu będzie Anna, która cierpi na zespół Polanda - jest to deformacja klatki piersiowej, w jej przypadku to nienaturalnie uformowane żebra i mostek - a jej lewa pierś nigdy się nie rozwinęła. Kobieta od lat boryka się z kompleksami i przejechała tysiące kilometrów w poszukiwaniu pomocy. Kolejna bohaterka to Elżbieta, która za namową męża postanowiła zrobić operację swoich niekształtnych piersi. Niestety, efekt zabiegu nie był zadowalający, a przebyta później ciąża pogorszyła sytuację. Jej piersi są zniekształcone i niesymetryczne. Wstydzi się ich, unikała przez to bliskości z mężem, który ostatecznie postanowił od niej odejść.

Te i inne historie pacjentek poznamy w drugim sezonie cyklu "Walka o piersi". Emisja od 5 marca - w poniedziałki, o godz. 21:00 w Polsat Cafe.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający