Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2. sezon "Polskich zabójczyń" na kanale CI Polsat. Na początek sprawa matki małej MadziDrukuj

CI Polsat (HD)Firma medialna A+E Networks realizuje kolejną sześcioodcinkową serię dokumentalną "Polskie zabójczynie", która zadebiutuje na kanale Crime+Investigation Polsat już w środę, 28 marca.

W drugim sezonie "Polskie zabójczynie" powracamy do głośnych zbrodni, które zdominowały nagłówki najważniejszych mediów w całym kraju. W pierwszym odcinku przyjrzymy się sprawie Katarzyny W. z Sosnowca, która w 2013 roku została skazana na 25 lat więzienia za zabójstwo swojej córki, Madzi. Z pomocą policjantów, detektywów i psychologów zastanowimy się nad tym, dlaczego Katarzyna W. popełniła tę okrutną zbrodnię. W nowej serii stałym ekspertem programu jest Jan Gołębiowski, psycholog kryminalny, biegły sądowy, wykładowca uniwersytecki, a także autor książki "Profilowanie kryminalne".

Według statystyk, 1/3 kobiet osadzonych w Polsce to osoby skazane za morderstwa. Program "Polskie zabójczynie" kanału Crime+Investigation Polsat opowiada prawdziwe historie tych kobiet i ukazuje szczegóły spraw, w które były uwikłane. Razem z policjantami, psychologami, śledczymi i świadkami będziemy próbować odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zabiły, co je do tego pchnęło i czy istnieje jakiś czynnik, który predysponuje niektórych do popełnienia zbrodni.

Premiera nowej serii w środy od 28 marca o godz. 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający