Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nauka angielskiego w nowym cyklu Polsat JimJam "Badanamu". Premiera 1 kwietniaDrukuj

Polsat JimJamW kwietniu kanał Polsat JimJam rozpocznie emisję nowego serialu animowanego. "Badanamu" to edukacyjna seria skierowana do dzieci w wieku od roku do czterech lat.

Program ma na celu naukę angielskiego poprzez zabawę, wpadające w ucho piosenki i proste rymowanki. W ramach serii zobaczymy kilka rodzajów animacji podzielonych na cykle: "Badanamu Pop" (z wpadającymi w ucho przebojami), "Badanamu Nursery Rhymes" (z najpopularniejszymi angielskimi rymowankami), "Badanamu TV Show (ABC)" (z nauką podstawowych słówek, literek i ich wymowy) oraz "Badanamu Talk" (z podstawowymi angielskimi słówkami i zwrotami). Dzięki przystępnej formie i krótkim odcinkom, dzieci łatwo przyswoją podstawowe słownictwo oraz literki. Wspólnie z bohaterami nauczą się najpopularniejszych angielskich rymowanek, m.in. o trzech małych kotkach, misiu, który kładzie się spać oraz zegarowej rymowanki. Poznają także literki i ich wymowę - "a" jak apple, "b" jak bear czy "c" jak cactus. Na prostych przykładach przyswoją ponadto podstawowe słownictwo związane z rodziną, żywnością czy zwierzętami. Bohaterami serii są m.in. sympatyczny miś Bada, sówka Abby oraz Mimi. W krainie Badanamu spotkać można także słodkie kociaki, kolorowe pingwinki i małą świnkę.

"Badanamu" od 1 kwietnia w dni powszednie o 9:00 i 14:00, a w weekendy o 14:00 (po cztery odcinki) w Polsat JimJam.
#1 | Viking dnia 27.03.18 10:23
Ramówkę kanału Polsat JimJam można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....lsatjimjam

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający