Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Pierwsza miłość" pozostaje hitem Polsatu. Prawie 18% w grupie 16-49Drukuj

Pierwsza miłośćSerial "Pierwsza miłość" jest do tej pory najchętniej oglądanym serialem obyczajowym w 2018 roku w grupie wiekowej 16-49, emitowanym po południu, co najmniej cztery razy w tygodniu. "Pierwsza miłość" uzyskuje średnio udziały na poziomie 17,8%.

Oznacza to, że Polsat wybiera co piąty widz grupy komercyjnej. Dla porównania, seriale stacji konkurencyjnej, emitowane w tym samym paśmie uzyskują w tej grupie udziały dwukrotnie niższe od "Pierwszej miłości". Natomiast drugi najchętniej oglądany serial tego typu stacji konkurencyjnej uzyskuje udziały w grupie komercyjnej niższe o 1,5 punktu procentowego. Najwięcej widzów przed telewizory przyciągnął odcinek serialu emitowany 30 stycznia. Telewizję Polsat wybrało wtedy 2,2 miliona widzów.

"Pierwsza miłość" to popołudniowy serial obyczajowy, codziennie emitowany na antenie Polsatu od ponad 13 lat. Akcja serialu rozgrywa się we Wrocławiu oraz Wadlewie - wiosce położonej nieopodal. "Pierwsza miłość" jest tak lubiana przez widzów, m.in. dzięki aktorom, którzy stworzyli znakomite postacie. Warto wspomnieć chociażby takie nazwiska jak: Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Karol Strasburger, Michał Koterski, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Malinowski, czy Mateusz Banasiuk.

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 w Telewizji Polsat. Producentem serialu jest ATM Grupa.

Dane: Nielsen Audience Measurement/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający