Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat zadowolony z serialu "W rytmie serca". Powstanie 3. sezonDrukuj

W rytmie sercaTelewizja Polsat podjęła decyzję o realizacji trzeciego sezonu serialu "W rytmie serca". Obecnie stacja emituje drugą serię produkcji.

Pierwsze trzy odcinki nowego sezonu "W rytmie serca" obejrzało w Polsacie ponad 2,4 miliona widzów. Dało to stacji 14,4% SHR w grupie wszystkich badanych i 12% SHR w grupie komercyjnej. Serial można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:05.

"W rytmie serca" pokazuje losy utalentowanego lekarza Adama Żmudy, który wrócił do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Tu zakochał się w policjantce Weronice oraz spotkał dawną miłość, Marię, z którą - jak się okazało - ma syna. Wokół życia prywatnego i zawodowego tych czworga bohaterów oraz bliskich im osób rozgrywa się akcja serialu, która obfituje w sprawy kryminalne i ciekawe przypadki medyczne.

W obsadzie serialu występują m.in. Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Zbigniew Zamachowski, a od drugiego sezonu także Artur Żmijewski.

Trzeci sezon "W rytmie serca" zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat już jesienią 2018 r.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający