Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Sentymentalny odcinek "Tańca z gwiazdami". Gwiazdy odwiedzą ulubione miejsca z dzieciństwaDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiNadchodzący odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" będzie pełen wspomnień. Gwiazdy zabiorą swoich tanecznych partnerów i widzów do ulubionych miejsc z dzieciństwa oraz pokażą rodzinę i przyjaciół.

Z Angeliką Muchą czyli LittleMooonster96 odwiedzimy jej mamę i siostrę w Katowicach, gdzie nagrywała pierwsze filmiki na youtube.

Darek Wieteska pokaże swoje rodzinne Gortatowice - wieś pod Rawą Mazowiecką. Właśnie tam uczył się jeździć ciągnikiem Ursus C -360, a w parafialnym kościele przez wiele lat był ministrantem.

Popek z Janją Lesar odwiedzą Legnicę. Raper pokaże m.in. podwórko, na którym się wychował i grał w piłkę oraz trzepak, na którym przesiadywał wiele godzin.

Renata Kaczoruk zabierze widzów do Wrocławia do swojego liceum, a także do Opery Wrocławskiej, gdzie spędzała czas z siostrą za kulisami. Modelka opowie również o zajęciach baletowych, na które uczęszczała jako kilkuletnia dziewczynka.

Gdzie jeszcze zabiorą widzów gwiazdy show? Odpowiedź już w piątek o godzinie 20:00 w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający