Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Rusza "Music tour" - nowy program w Polsat MusicDrukuj

Polsat Music (HD)W najbliższą sobotę na antenie Polsat Music zadebiutuje program "Music tour". Serwis cyfrowypolsatnews.pl informował o tym magazynie jako pierwszy - już w lutym br.

W "Music tour" Polsat Music zaprezentuje najlepsze kluby muzyczne w całej Polsce. W każdym tygodniu zobaczymy relacje z imprez muzycznych, rozmowy ze znanymi DJ-ami oraz klipy do najgorętszych klubowych hitów. Gospodarzem programu będzie Dariusz Janik, prezenter radiowy i telewizyjny.
"Polsat Music chce odzwierciedlać trendy w muzyce klubowej poprzez bezpośredni kontakt z widzami, którzy bawią się w klubach w całej Polsce. Fani klubowych rytmów będą mogli nie tylko obejrzeć teledyski do najnowszych i najpopularniejszych hitów, ale przede wszystkim zobaczyć jak wygląda clubbing w różnych miejscach naszego kraju. Podróżując po polskich klubach, zaprezentujemy wyjątkowych i godnych uwagi DJ-ów - zarówno tych znanych i lubianych, jak i nieodkryte jeszcze talenty." - mówi Ewa Czekała, szef kanału Polsat Music.
"Music tour" od 7 kwietnia, w każdą sobotę o godzinie 18:00 w Polsat Music.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający