Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w CP i IPLI. Adamek i Masternak w walkach wieczoruDrukuj

PPV CPAbonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w usłudze Pay-Per-View. Wydarzenie odbędzie się w 21 kwietnia i rozpocznie o godzinie 17:45.

W sobotę, 21 kwietnia 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie odbędzie się oczekiwane przez fanów i ekspertów hitowe wydarzenie bokserskie - Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Na ring wróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej - Tomasz Adamek (52-5, 30 KO). W walce wieczoru jego przeciwnikiem będzie mocno bijący Amerykanin Joey Abell (34-9, 32 KO), który w ostatnich sześciu walkach zapisał aż pięć zwycięstw.

Po raz drugi emocjonującą walkę stoczą były mistrz Europy Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) i były mistrz świata Youri Kalenga (23-4, 16 KO). Kongijczyk w 2014 roku na pełnym dystansie okazał się nieznacznie lepszy od Polaka. Masternak będzie chciał zrewanżować się rywalowi. Stawką pojedynku jest mistrzostwo Europy WBO, a zwycięstwo znacznie przybliży jednego z pięściarzy do walki o mistrzostwo świata.

O Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w kategorii junior ciężkiej zmierzą się perspektywiczny Adam Balski (11-0, 8 KO) i Rosjanin Denis Grachev (16-6-1, 9 KO).

Rękawice w kategorii średniej powracający po trzyletniej przerwie niepokonany na zawodowym ringu Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) i niebezpieczny Namibijczyk Lukas Ndafoluma (11-1, 3 KO).

W wadze superpiórkowej o mistrzostwo świata WBO powalczą panie - broniąca tytułu Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) i Kanadyjka Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO).

W walce kategorii półciężkiej zmierzą się perspektywiczny Robert Parzęczewski (19-1, 12 KO) i Emmanuel Danso (28-2, 23 KO) określany mianem "Tysona z Ghany". Polak jest faworytem tej walki, ale Ghańczyk zapowiada sprawienie ogromnej niespodzianki.

Walka o tytuł Mistrza Polski w wadze półśredniej będzie toczyć się w rewanżowym starciu pomiędzy Łukaszem Wierzbickim (15-0, 6 KO) a Michałem Żeromińskim (13-3-1, 1 KO). Kontrowersyjne rozstrzygnięcie pierwszej walki i zwycięstwo Wierzbickiego nie przekonało wielu kibiców. Druga odsłona ma rozwiać wszelkie wątpliwości, który z nich jest lepszym pięściarzem.

Natomiast w wadze superlekkiej pojedynek stoczą Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) i Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO).

Wydarzenie zapoczątkuje studio o godzinie 17:45, a otwarcie gali nastąpi o 18:00.

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
* przez SMS o treści: numer karty dekodera.walka wysłany na nr 7043,
* w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
* w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 16:45 w dniu gali, czyli 21 kwietnia. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 6 kwietnia na kanale 222.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
* portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
* przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
* e-płatności.

Tomasz Adamek vs Joey Abell w IPLI

Galę na żywo, w systemie PPV, będą mogli obejrzeć także internauci na całym świecie za pośrednictwem serwisu IPLA. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.
#1 | #74 dnia 06.04.18 20:21
Moze nam cp powie kiedy zaswieci Eleven 4 w cyfrowym polsacie ?
#2 | Derem dnia 07.04.18 15:29
Nie dzięki zakupić PPV.Tak chce Eleven sports 4
#3 | MiloszK dnia 07.04.18 16:33
Mam nadzieję, że długo jeszcze tego kanału nie będzie w CP. Wszystko co najlepsze i tak jest w Eleven 1-3. Po co mam płacić za powtórki?
#4 | derem dnia 08.04.18 11:35
@MiloszK Co chciałeś gadaj nie będzie CP to bzdury!!!!! Będzie eleven sports 4 w CP.ty nie będziesz płacić pakietu eleven Sports tak!!!!
#5 | MiloszK dnia 08.04.18 15:10
Chciałem, a raczej bardzo NIE CHCE tego kanału w ofercie. Tyle. Mam prawo wyrazić swoje zdanie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający