Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Trzy seriale Polsatu od maja w Nowa TVDrukuj

Nowa TVOd 1 maja kanał Nowa TV będzie emitował trzy seriale komediowe z biblioteki Telewizji Polsat: "Mamuśki", "Daleko od noszy" i "Halo Hans!".

"Mamuśki" przedstawiają perypetie młodych ludzi, którzy chcą się pobrać na przekór swoim rodzinom. Patrycja i Mirek mieszkają w Warszawie. Mirek jest monterem telewizji kablowej, a Patrycja pracuje w znanej agencji reklamowej. Różnica w wykształceniu nie jest dla nich żadną przeszkodą. Stanowi natomiast problem dla ich najbliższych. W serialu wystąpili m.in. Katarzyna Ankudowicz, Michał Rolnicki, Ewa Wencel, Krzysztof Stelmaszczyk, Stanisława Celińska i Tomasz Karolak. Dwa pierwsze odcinki od godz. 07:30.

"Daleko od noszy" to popularny sitcom, którego akcja rozgrywa się w środowisku medycznym. Przezabawne historie z życia lekarzy, pielęgniarek oraz personelu pomocniczego. Twórcom serialu udało się zgromadzić na planie gwiazdorską obsadę. Wystąpili: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Przybylska, Krzysztof Tyniec i Agnieszka Suchora. Emisja po dwa odcinki - o 08:30 i 09:00.

"Halo Hans!" jest pierwszym polskim sitcomem historycznym, który nawiązuje do "Stawki większej niż życie". Serial opowiada o dziwnych i szalonych przypadkach Hansa Klopssa, uwikłanego w szereg najróżniejszych intryg: miłosnych, politycznych i obyczajowych. W obsadzie "Halo Hans!" znaleźli się m.in.: Bartosz Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Piotr Pręgowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Dorota Chotecka i Małgorzata Socha. Emisja "Halo Hans!" o godzinie 09:30.

Przypomnijmy, że Polsat posiada mniejszościowy 49% pakiet udziałów w nadawcy Nowa TV - spółce TV Spektrum.
#1 | Olek dnia 09.04.18 22:47
Taa. I z całkiem sensownego kanału pomału robi się Polsat 2 Bis.
#2 | Kotek dnia 11.04.18 23:48
PolewkacrazyBrawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający