Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Na krawędzi" - kolejny serial Polsatu na antenie Nowa TVDrukuj

Nowa TVNa kanale Nowa TV pojawi się kolejna serialowa produkcja Telewizji Polsat - "Na krawędzi". Przypomnijmy, że od przyszłego miesiąca na antenie będą emitowane również sitcomy "Mamuśki", "Daleko od noszy" i "Halo Hans!".

W pierwszym sezonie główną bohaterką "Na krawędzi" jest Marta Sajno (Urszula Grabowska), pozornie szczęśliwa, niezależna kobieta samotnie wychowująca córkę Anię (Maria Nikilińska). Przez wiele lat mieszkała w Kanadzie. Teraz wróciła do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Długo i cierpliwie planowała zemstę na tych, którzy przed dwudziestu laty tak bardzo ją skrzywdzili. Nie jest już zastraszoną i bezbronną dziewczyną i nie boi się prawdy. Chce sama wymierzyć sprawiedliwość. Po kolei odnajduje swoich dawnych prześladowców by odebrać im to, co kochają najbardziej: władzę, pieniądze i prestiż. Determinacja i chęć zemsty sprawi, że Marta sama znajdzie się na krawędzi, co będzie poza nią? Na krawędzi prawa i obowiązujących zasad funkcjonuje też policja, która prowadzi równoległe śledztwo zamordowanych podopiecznych fundacji La liberta, założonej przez Sajno.

W serialu obok Urszuli Grabowskiej występuje plejada aktorów, a wśród nich: Marek Bukowski, Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Maria Niklińska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jacek Kopczyński, Robert Koszucki, Jakub Wieczorek. W nieco mniejszych rolach zobaczymy też aktorki: Joannę Kulig, Olgę Bołądź, Aleksandrę Szwed, Katarzynę Skrzynecką, Beatę Kawkę i Emilię Krakowską.

"Na krawędzi" w Nowa TV - od poniedziałku, 7 maja o godz. 20:00. Emisja raz w tygodniu po dwa odcinki.
#1 | P dnia 13.04.18 13:31
Kiedy NOWA TV w HD, pytam się kiedy ?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający